( 0 : 1 )
Jesień 2023 - Totalbet 10. Liga 6x6
  • niedziela, 19 listopad 2023
  • 15:00

150' Vasyl Baybukh Elektrowoźniak
149' Oleh Dvoliatyk Elektrowoźniak
148' Vasyl Baybukh Elektrowoźniak
148' Oleh Dvoliatyk Elektrowoźniak
148' Yurij Radkevych Elektrowoźniak
143' Vasyl Baybukh Elektrowoźniak
142' Oleh Dvoliatyk Elektrowoźniak
141' Vasyl Baybukh Elektrowoźniak
137' Ruslan Chaikovskyi Elektrowoźniak
136' Ihor Radkevych Elektrowoźniak
134' Oleh Dvoliatyk Elektrowoźniak
129' Vasyl Baybukh Elektrowoźniak
127' Vasyl Baybukh Elektrowoźniak
122' Vasyl Baybukh Elektrowoźniak
150' Yurij Radkevych Elektrowoźniak
149' Yurij Radkevych Elektrowoźniak
143' Yurij Radkevych Elektrowoźniak
142' Yurij Radkevych Elektrowoźniak
141' Yurij Radkevych Elektrowoźniak
137' Ihor Radkevych Elektrowoźniak
136' Yurij Radkevych Elektrowoźniak
134' Yurij Radkevych Elektrowoźniak
129' Bogdan Pshechuk Elektrowoźniak
127' Yurij Radkevych Elektrowoźniak
122' Yurij Radkevych Elektrowoźniak
1Vasyl Baybukh Elektrowoźniak

W niedzielne popołudnie na boisko wybiegli zawodnicy ekipy Rzursi oraz ElektroWoźniak. Pierwsze minuty spotkania toczyły się w środku pola, a obie drużyny stwarzały sobie sytuacje na zdobycie bramki, ale niestety żadna nie potrafiła ich wykorzystać. Ekipa ElektroWoźniak miała naprawdę bardzo dużo sytuacji, lecz brakowało skuteczności albo bramkarz rywali stawał na wysokości zadania. Na pierwszego gola w tym meczu musieliśmy czekać aż do 22 minuty, kiedy to duet Radkevych – Baibukh rozpracował obronę przeciwnika i zdobyli bramkę i to EW schodzili na przerwę z 1 bramkową zaliczką. Drugą połowę lepiej zaczęli goście bo już w 27 minucie mieliśmy 0:2 za sprawą Radkevych. Na kolejną bramkę nie musieliśmy długo czekać, bo tylko 120 sekund, po raz trzeci na listę strzelców wpisuje się Baibukh i kolekcjonuje hat-tricka. Kolejne minuty były już dominacja drużyny ElektroWoźniak, ponieważ w ciągu kolejnych 8 minut zdołali zdobyć 3 kolejne bramki. W 39 minucie pierwszą bramkę w tym spotkaniu zdobyli Rzursi za sprawa Maksa Rostkowskiego. Niestety ten strzelony gol nic nie pomógł drużynie, kolejne bramki dokładali zawodnicy EW. Od 41 do 43 minuty dołożyli kolejne 4 bramki co dawało nam wynik 1:10. W 44 minucie jeszcze jednego gola strzelają gospodarze. Końcówka spotkania to dalej pokaz dominacji gości, którzy dokładają kolejne 4 strzelone gole co daje nam końcowy wynik 2:14 dla drużyny ElektroWoźniak. Tego dnia nie do zatrzymania był Vasyl Baibukh który zdobył 7 goli dla swojej drużyny, natomiast Yurij Radkevych zaliczył 10 asyst i ten oto duet zagwarantował swojej drużynie tak wysokie zwycięstwo.