( 1 : 2 )
Lato 2023 - Totalbet 8. Liga 6x6
  • wtorek, 04 lipiec 2023
  • 21:15

138' Rafał Barzyc Żabka Polska
123' Rafał Barzyc Żabka Polska
121' Rafał Barzyc Żabka Polska
107' Rafał Barzyc Żabka Polska
105' Rafał Barzyc Żabka Polska
140' Krzysztof Henrych Semper Victoria
137' Mateusz Jończyk Semper Victoria
112' Krzysztof Henrych Semper Victoria
112' Sebastian Kamoda Semper Victoria
1Rafał Barzyc Żabka Polska

Ostatnim wtorkowym starciem był mecz w ramach 8 ligi szóstek, gdzie na placu mogliśmy oglądać zmagania Żabka Polska vs Semper Victoria. Szybko strzelanie rozpoczęli Gospodarze, którzy po upływie 5 minut znaleźli sposób na zdobycie pierwszego gola, którego strzelcem był Rafał Barzyc. Ten gol mocno pobudził kreatywność zespołu w zielnych strojach, dzięki czemu na drugie trafienie nie musieliśmy długo czekać, ponieważ 2 minuty zaledwie zajęło Barzycowi, pokonanie po raz drugi bramkarza, a dokonał tego faktu z rzutu karnego. Wraz z biegiem czasu sytuacja mocno zaczęła drażnić Gości, którzy za wszelka cenę starali się odrobić straty. Goście swoje pierwsze trafienie odnotowali po 12 minutach gry kiedy to do piłki dopadł Krzysztof Henrych i pewnym uderzeniem nie pozostawił bramkarzowi szans na obronne strzału. Od tego momentu mecz nieco sie wyrównał, a my mogliśmy oglądać naprzemienne ataki obu ekip, które nieustannie starały się zmienić rezultat meczowy. Tak się jednak nie stało i po mimo wiki okazji drużyny opuściły plac po pierwszych 20 minutach przy niezmiennym wyniku 2:1. W druga część spotkania z przytupem weszła żabka, a dokładnej to Rafał barzyc dwukrotnie notował trafienie po indywidualnych akcjach, co dało żabce trzy bramkową przewagę. Victoria nie zmierzała się poddawać i ciągle próbowała zmniejszyć różnice, jednak przez dłuższy czas im się to nie udawało. Bramki ponownie zaczęły padać w końcówce meczu, kiedy to do końca spotkania zostało zaledwie 3 minuty. Wtedy to drużyna Gości zdołała trafić piłkę do siatki jeszcze dwa razy, aczkolwiek nie obeszło by się bez piątego trafienia Barzyca, który finalnie przypieczętował swoim golem wynik 5:3 i Żabka mogła ciszyć się ze swoich pierwszych trzech punktów w sezonie.