( 0 : 2 )
Jesień 2021 - 4. Liga 7x7
  • niedziela, 12 wrzesień 2021
  • 12:00

139' Jacek Kulski FC Stała Gwardia
134' Adam Smoleń FC Stała Gwardia
149' Grzegorz Karwasiński Wybrzeze Klatki Schodowej
143' Grzegorz Karwasiński Wybrzeze Klatki Schodowej
136' Olaf Zinkiewicz Wybrzeze Klatki Schodowej
129' Olaf Zinkiewicz Wybrzeze Klatki Schodowej
119' Igor Berak Wybrzeze Klatki Schodowej
113' Olaf Zinkiewicz Wybrzeze Klatki Schodowej
139' Mateusz Bedkowski FC Stała Gwardia
134' Mateusz Bedkowski FC Stała Gwardia
149' Igor Berak Wybrzeze Klatki Schodowej
143' Maciej Drosio Wybrzeze Klatki Schodowej
136' Mikołaj Bartuzi Wybrzeze Klatki Schodowej
129' Grzegorz Karwasiński Wybrzeze Klatki Schodowej
119' Mikołaj Bartuzi Wybrzeze Klatki Schodowej
121' Wojciech Jackowicz FC Stała Gwardia
116' Wojciech Jackowicz FC Stała Gwardia
1Olaf Zinkiewicz Wybrzeze Klatki Schodowej

W tym meczu byliśmy światkami starcia dwóch drużyn, które dopiero zaczynają swoją przygodę z Liga Bemowską. Konkretnie mowa tu o spotkaniu FC Stała Gwardia i Wybrzeże Klatki Schodowej. Żadna z tych ekip nie jest nam znana, więc to spotkanie było dla Nas nie wiadomą. Początek meczu to wyczucie przeciwnika i obustronne ostrożne ataki. Aż do 13 min, kiedy to Olaf Zienkiewicz przejął piłkę i wyszedł sam na sam z bramkarzem otwierając wynik spotkania. Sześć minut później Mikołaj Bartuzi wyłożył piłkę Igorowi Berakowi i mieliśmy już 0:2. W 21 min Wojciech Jackowicz z FCSG otrzymał drugi żółty kartonik, czego efektem była czerwona kartka i gospodarze do końca meczu musieli radzić sobie w osłabieniu. Wynik do przerwy już nie uległ zmian. W drugiej odsłonie, w 29 min Grzegorz Karwasiński podał do Zienkiewicza i było 0:3. W 34 min Stała Gwardia zdobyła premierowego gola, którego strzelcem był Adam Smoleń, po asyście Mateusza Bedkowskiego. Dwie min później goście znów odskakują rywalom, a strzelcem był znów znakomicie spisujący się Zienkiewicz, któremu dogrywał Bartuzi. W 39 min znów Bedkowski był autorem ostatniego podania, a strzelcem był Jacek Kulski. W 43 i 49 WKS dobili rywala, a katem był Karwasiński. Końcowy wynik to 2:6 i coś nam mówi, że to nie ostatnie słowo WKS-u.