( 0 : 4 )
Zima 2023 - 4. Liga
  • niedziela, 22 styczeń 2023
  • 19:00

137' Radosław Kowalczyk Cosmos United
128' Salvador De Fenix Cosmos United
145' Dzmitry Marcinkievich Team Ivulin Rabona
140' Dzmitry Belash Team Ivulin Rabona
134' Dzmitry Belash Team Ivulin Rabona
124' Dzmitry Belash Team Ivulin Rabona
111' Dzmitry Shyla Team Ivulin Rabona
110' Dzmitry Belash Team Ivulin Rabona
102' Dzmitry Belash Team Ivulin Rabona
137' Salvador De Fenix Cosmos United
145' Dzmitry Shyla Team Ivulin Rabona
140' Dzmitry Shyla Team Ivulin Rabona
134' Mark Kachno Team Ivulin Rabona
124' Dzmitry Shyla Team Ivulin Rabona
111' Mark Kachno Team Ivulin Rabona
110' Mark Kachno Team Ivulin Rabona
102' Aliaksiej Vajciachouski Team Ivulin Rabona
1Dzmitry Belash Team Ivulin Rabona

O 19:00 na boiskach przy ul. Obrońców Tobruku 11 zjawiły się ekipy Cosmos United i Team Ivulin. Pierwsze minuty należały dla graczy w białych trykotach. Przełożyło się to na szybko strzelona bramkę. Już w drugiej minucie do siatki trafił Dzmitry Biełasz. Przez kolejne minuty mieliśmy chwile spokoju jeśli chodzi o trafienia. W 10 minucie kapitalna bramka popisał się Biełasz. Z bliskiej odległości umiescil piłkę w siatce piętką. Minutę później w sytuacji sam na sam nie pomylił się Dzmitry Shyla i mieliśmy 3:0. W samej końcówce pierwszej polowy po raz trzeci na listę strzelców wpisał się Biełasz i pierwsz połowa zakończyła się wynikiem 0:4. W drugiej połowie widać było już od samego początku, ze gospodarze mocno przeanalizowali swoją grę i już 3 minuty po rozpoczęciu drugiej odsłony na listę strzelców wpisał się Salvador De Fenix i mieliśmy 1:4. W 34 minucie rezultat na 1:5 podwyższył Biełasz strzelając z „nożyc” i tym samym to goście byli coraz blizej zdobycia trzech punktów. Trzy minuty później gospodarze pokazali, ze jeszcze w tym meczu myślą o zdobyczy punktowej. Salvador zagrał do Radka Kowalczyka, który pewnym strzałem pokonał golkipera rywali. Później strzelał już tylko Ivulin inspirowanie zakończyło się na rezultacie 2:7.