( 2 : 1 )
Jesień 2022 - Totalbet 3. Liga 6x6

146' Damian Wójcik Boiskowy Folklor
145' Michał Tymoszuk Boiskowy Folklor
125' Michał Tymoszuk Boiskowy Folklor
113' Bartosz Trębacz Boiskowy Folklor
131' Mateusz Jończyk Semper Victoria
104' Krzysztof Henrych Semper Victoria
146' Rafał Błaut Boiskowy Folklor
145' Kacper Jędrczak Boiskowy Folklor
125' Paweł Chrzaniuk Boiskowy Folklor
113' Damian Wójcik Boiskowy Folklor
131' Michał Wilczyński Semper Victoria
104' Mateusz Jończyk Semper Victoria
1Michał Tymoszuk Boiskowy Folklor

Boiskowy Folklor oraz Semper Victoria, to drużyny o zbliżonym potencjale i sąsiedzi w tabeli. O rezultacie końcowym miała zdecydować przede wszystkim dyspozycja dnia, ale lekko w stronę gospodarzy wskazywały ostatnie kolejki, które były bardziej udane właśnie dla nich. Początek meczu był jednak lepszy dla gości, a sprzed pola karnego uderzał Krzysztof Henrych. Gra była bardzo wyrównana i trudno było przewidzieć, co zdarzy się za chwilę. Wraz z kolejnymi minutami coraz lepiej poczynali sobie zawodnicy BF. W 13. minucie wywalczyli rzut wolny. Nie zdecydowali się na bezpośredni strzał. Damian Wójcik dograł piłkę do Bartka Trębacza i dopiero ten uderzył na bramkę. Piłka po drodze delikatnie się odbiła od jednego z graczy i wylądowała w siatce. Od tej pory Boiskowy Folklor nieznacznie przejmował inicjatywę. Prowadzenie objąć mogli w 19. minucie, gdy Michał Tymoszuk w kontrze minął bramkarza. Ostatnim dotknięciem piłki jednak wypchnął się ze światła bramki i z ostrego kąta nie zdołał umieścić futbolówki w siatce. Swojego dopiął tuż przed gwizdkiem sędziego. Oszukał „na zamach” obrońcę i wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie 2:1. Sędzia pozwolił wznowić grę, a po chwili z jeszcze jedną akcją ruszył strzelec bramki. Tym razem górą w pojedynku sam na sam był bramkarz SV. W drugiej połowie nadal oglądaliśmy dobry mecz z wyrównaną grą. Gospodarze nie odskoczyli od rywali, a Ci zdołali wyrównać w 31. minucie. Ładnym strzałem na dalszy słupek popisał się Mateusz Jończyk. Remis 2:2 utrzymywał się przez dłuższą chwilę. Dopiero na pięć minut przed końcem meczu dwa szybkie ciosy wyprowadził Boiskowy Folklor i objął prowadzenie 4:2. Czasu pozostawało coraz mniej, a gospodarze dobrze bronili się przed atakami Semper Victorii. Ostatecznie wynik się nie zmienił i Boiskowy Folklor odskoczył rywalom w tabeli na dystans trzech oczek.