( 8 : 1 )
Bostik 3. Liga 6x6
  • wtorek, 20 sierpień 2024
  • 20:30

138' Jakub Grodzki FC Nietoperze
138' Kamil Iskin FC Nietoperze
132' Kamil Tarapacz FC Nietoperze
131' Wiktor Rakowski FC Nietoperze
129' Wiktor Rakowski FC Nietoperze
127' Kamil Iskin FC Nietoperze
125' Wiktor Antolak FC Nietoperze
123' Kamil Tarapacz FC Nietoperze
119' Jakub Grodzki FC Nietoperze
118' Jakub Grodzki FC Nietoperze
115' Wiktor Rakowski FC Nietoperze
114' Kamil Iskin FC Nietoperze
111' Wiktor Rakowski FC Nietoperze
106' Kamil Iskin FC Nietoperze
104' Marcin Banasiak FC Nietoperze
132' Michał Malesa FC Nietoperze
129' Adam Sieniawski FC Nietoperze
127' Adam Sieniawski FC Nietoperze
125' Marcin Banasiak FC Nietoperze
123' Michał Malesa FC Nietoperze
119' Kamil Tarapacz FC Nietoperze
118' Adam Sieniawski FC Nietoperze
115' Michał Malesa FC Nietoperze
114' Wiktor Rakowski FC Nietoperze
111' Jakub Grodzki FC Nietoperze
1Kamil Iskin FC Nietoperze

Spotkanie pomiędzy FC Nietoperze a FC Devs w Bostik 3. Liga dostarczyło dużo ładnych bramek i akcji drużynowych. Świetnie w mecz weszli gospodarze spotkania, gdzie w 4. minucie do bramki trafił Marcin Banasiak. Dwie minuty później drugą bramkę dla Nietoperzy zdobył Kamil Iskin. Na odpowiedź FC Devs czekaliśmy do 10 minuty, gdzie w akcji Oskar Kalicki do Szymona Murawskiego zakończyła się zdobyciem bramki kontaktowej. Dalsza część spotkania to niesamowita skuteczność w szeregach FC Nietoperze, w 11. i 15. Minucie do bramki trafił Wiktor Rakowski, w 14. minucie Kamil Iskin i w 18. oraz 19. dwie bramki dorzucił Jakub Grodzki. Wynikiem 8:1 zakończyła się pierwsza połowa. W drugiej połowie Nietoperze nie zatrzymywali się i kontynuowali strzelanie bramek. Dwie minuty po starcie drugiej połowy padła bramka samobójcza na korzyść gospodarzy, minutę później Kamil Tarapacz strzelił 10-tego gola drużyny. Wiktor Antolak w 25’ zdołał pokonać bramkarza FC Devs. 27. minuta fenomenalną bramkę zdobył Kamil Iskin. W 29. i 31. minucie dwie bramki zdobył Wiktor Rakowski. W 32’ drugą bramkę na swoje konto strzelił Tarapacz. W 38 minucie po jednej bramce dorzucił Jakub Grodzki oraz MVP meczu Kamil Iskin. Finalnie mecz zakończył się dominacją strzelecką drużyny FC Nietoperze, którzy zdobyli łącznie 18 bramek tracąc tylko 1.