( 0 : 2 )
Wiosna 2024 - Totalbet 3. Liga 7x7
  • niedziela, 09 czerwiec 2024
  • 10:00

142' Damian Metryka Agil at Agord
139' Karol Kalicki Agil at Agord
137' Jan Śmigielski Agil at Agord
135' Grzegorz Kowerski Agil at Agord
132' Karol Kalicki Agil at Agord
149' Łukasz Tippe Drink Team
131' Łukasz Tippe Drink Team
124' Norbert Taras Drink Team
118' Michał Malinowski Drink Team
142' Marcin Starosz Agil at Agord
139' Filip Domagalski Agil at Agord
137' Karol Kalicki Agil at Agord
135' Damian Metryka Agil at Agord
132' Marcin Starosz Agil at Agord
138' Rafał Borowy Drink Team
1Karol Kalicki Agil at Agord

W spotkaniu Trzeciej Ligi Siódemek pomiędzy Agil At Agord a Drink Teamem faworytem był ówczesny lider. Lecz przez pierwszy kwadrans oglądaliśmy dość wyrównane zawody i to nominalni gospodarze mieli pierwszą dogodną okazję (minimalnie niecelna główka Grzegorza Kowerskiego z 17 minuty). Nie minęło 60 sekund i zobaczyliśmy skuteczną odpowiedź gości. W zamieszaniu podbramkowym najlepiej odnalazł się Michał Malinowski i było 0:1. DT mieli okazje do podwyższenia wyniku, Agil także próbował się odgryzać, ale ostatecznie udało się to załodze w czerwono-niebieskich trykotach. Tuż przed przerwą pewnie karnego wykorzystał Norbert Taras i po pierwszej odsłonie było 0:2. Po pół godzinie gry DT zadali kolejny cios. Po zagraniu Bartosza Lewandowskiego świetnym wykończeniem popisał się Łukasz Tippe i zrobiło się 0:3. Koniec emocji? Nic z tych rzeczy. Po kolejnych 2 minutach kontakt dał Karol Kalicki, a w 35 minucie Damian Metryka wyłożył na pustaka do popularnego „Kowera” i było już tylko 2:3. Za moment Kalicki znakomicie w tempo wypuścił Jana Śmigielskiego, a ten strzałem w długi róg doprowadził do remisu. A w 39 minucie najlepszy na murawie Kalicki skompletował dublet i gospodarze pierwszy raz w tym meczu wyszli na prowadzenie. I nie zamierzali się na tym zatrzymywać. W 42 minucie AAA wyprowadzili kontratak, dodamy, że zawodnicy tego zespołu nieco tu przekombinowali, ale finalnie wyszła efektowna, koronowa akcja, którą zamknął Metryka, podwyższając na 5:3. Goście, nie mając nic do stracenia, rzucili się do przodu i po trafieniu „na raty” Łukasza Tippe na 60 sekund przed ostatnim gwizdkiem zbliżyli się na 5:4. Lecz na więcej zabrakło im czasu i 3 punkty powędrowały na konto gospodarzy. Takie rozstrzygnięcie sprawiło, że Agil At Agord przedłużyli swoje nadzieje na pudło, Drink Team zaś spadł z pierwszego na czwarte miejsce, mocno komplikując sobie drogę do tytułu.