( 4 : 2 )
Bostik 11. Liga 6x6
  • wtorek, 27 sierpień 2024
  • 19:00

140' Jakub Szumski Aplikacje Krytyczne
133' Patryk Czapla Aplikacje Krytyczne
131' Patryk Czapla Aplikacje Krytyczne
125' Sebastian Wawrzak Aplikacje Krytyczne
113' Patryk Czapla Aplikacje Krytyczne
109' Patryk Czapla Aplikacje Krytyczne
106' Łukasz Koliński Aplikacje Krytyczne
104' Bartosz Maciołek Aplikacje Krytyczne
117' Jacek Trych Chłopcy do bicia
102' Maciej Dubicki Chłopcy do bicia
140' Tomasz Świder Aplikacje Krytyczne
133' Łukasz Koliński Aplikacje Krytyczne
131' Krzysztof Kunca Aplikacje Krytyczne
125' Krzysztof Kunca Aplikacje Krytyczne
113' Tomasz Świder Aplikacje Krytyczne
109' Bartosz Maciołek Aplikacje Krytyczne
106' Krzysztof Kunca Aplikacje Krytyczne
104' Łukasz Koliński Aplikacje Krytyczne
117' Jarosław Grzywacz Chłopcy do bicia
102' Jarosław Grzywacz Chłopcy do bicia
1Patryk Czapla Aplikacje Krytyczne

Mecz piłki nożnej między Aplikacjami Krytycznymi a Chłopcami do Bicia był prawdziwym widowiskiem, które dostarczyło wielu emocji od samego początku. Spotkanie rozpoczęło się dynamicznie, a już w 2. minucie na boisku zrobiło się głośno po pierwszej bramce zdobytej przez Macieja Dubickiego z Chłopców do Bicia. Ich radość nie trwała jednak długo, ponieważ 4. minucie Bartosz Maciołek odpowiedział golem dla Aplikacji Krytycznych, a zaledwie dwie minuty później, w 6. minucie, Łukasz Koliński podwyższył na 2:1. Gospodarze nie mieli zamiaru się poddawać. W 9. minucie Patryk Czapla wyrównał stan meczu, strzelając trzecią bramkę. To jednak nie był koniec emocji, ponieważ 15. minuta przyniosła kolejny gol Patryka Czapli, który tym samym zdołał zdobyć swoją drugą bramkę w tym spotkaniu. W 17. minucie po akcji drużynowej Jacek Trych strzelił drugą bramkę dla gości spotkania. Po pierwszej połowie na tablicy wyników widniał rezultat 4:2, co wskazywało na zaciętą rywalizację. Po przerwie, zespół Aplikacji Krytycznych kontynuował swoją ofensywę. W 25. minucie Sebastian Wawrzak dołożył kolejną bramkę, a swoją dominację w meczu potwierdził Patryk Czapla, zdobywając dwa kolejne gole w 31. i 33. minucie. Ta fenomenalna seria dała mu hat-tricka w tym meczu oraz ustaliła wynik na 7:2. W ostatniej akcji meczu, swoją bramkę zdobył również Jakub Szumski, ale pomimo starań gości, wynik pozostał bez zmian. Ostatecznie, mecz zakończył się zaskakującym wynikiem 8:2 na korzyść Aplikacji Krytycznych co dało im Srebro na koniec sezonu.