( 1 : 2 )
Bostik 9. Liga 6x6
  • wtorek, 27 sierpień 2024
  • 21:15

122' Ioseb Otskheli Zimmer Biomet
107' Paweł Zarzycki Zimmer Biomet
140' Grzegorz Frączyk GNS Warszawa
139' Michał Zając GNS Warszawa
138' Tadeusz Epsztein GNS Warszawa
134' Tadeusz Epsztein GNS Warszawa
132' Tadeusz Epsztein GNS Warszawa
131' Piotr Graniczny GNS Warszawa
124' Adrian Żurański GNS Warszawa
117' Michał Zając GNS Warszawa
112' Adrian Żurański GNS Warszawa
107' Ioseb Otskheli Zimmer Biomet
140' Adrian Żurański GNS Warszawa
139' Grzegorz Frączyk GNS Warszawa
132' Michał Zając GNS Warszawa
131' Tadeusz Epsztein GNS Warszawa
124' Grzegorz Frączyk GNS Warszawa
112' Michał Zając GNS Warszawa
1Tadeusz Epsztein GNS Warszawa

Mecz w 9 lidze pomiędzy Zimmer Biomet a GNS Warszawa był festiwalem strzeleckim. Już w 7. minucie spotkania prowadzenie dla Zimmer Biomet uzyskał Paweł Zarzycki, który precyzyjnym strzałem pokonał bramkarza rywali. Jednak GNS Warszawa szybko odpowiedział w 12. minucie wyrównującą bramkę zdobył Adrian Zurański. W zaledwie pięć minut później, bo w 17. minucie, Michał Zając z GNS Warszawa wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie, dzięki czemu do przerwy wynik brzmiał 1:2 na korzyść gości. W drugiej połowie, Zimmer Biomet z determinacją ruszył do ataku i już na początku, w 22. minucie, Ioseb Otskheli zdobył bramkę wyrównującą na 2:2. Jednak GNS Warszawa nie zamierzał się zatrzymywać w 24. minucie Adrian Żurański znów dał prowadzenie gościom, a następnie w 31. minucie Piotr Graniczny podwyższył wynik na 4:2. Kolejne fragmenty meczu to istne show Tadeusza Epszteina z GNS Warszawa strzelił on trzy bramki z rzędu w 32. 34. i 38. minucie, pokazując swoje umiejętności i dając swojej drużynie prowadzenie 7:2. Nie koniec na tym, ponieważ w 39. minucie Michał Zając ponownie wpisał się na listę strzelców, a chwilę później, w 40. minucie, Grzegorz Frączyk dorzucił kolejną bramkę, ustalając wynik meczu na 2:9 na korzyść GNS Warszawa. Mecz zakończył się w spektakularnym stylu, z dominacją gości, którzy z pewnością mogli cieszyć się z tego imponującego zwycięstwa.