( 2 : 1 )
Bostik 9. Liga 6x6
  • wtorek, 06 sierpień 2024
  • 21:15

136' Pawe? Gw?d? GNS Warszawa
134' Piotr Gw?d? GNS Warszawa
125' Adam Piekarniczek GNS Warszawa
122' Adam Piekarniczek GNS Warszawa
107' Piotr Gw?d? GNS Warszawa
135' Patryk Kostana Alea Iacta Est
127' Kamil Zawada Alea Iacta Est
103' Kamil Zawada Alea Iacta Est
136' Piotr Gw?d? GNS Warszawa
134' Micha? Zaj?c GNS Warszawa
125' Piotr Graniczny GNS Warszawa
122' Sebastian D?bek GNS Warszawa
107' Grzegorz Fr?czyk GNS Warszawa
135' Micha? Sk?odowski Alea Iacta Est
1Piotr Gw?d? GNS Warszawa

Mecz w Bostik 9. Liga pomi?dzy GNS Warszawa a Alea Lacta Est by? zaci?tym pojedynkiem pi?karskim. Spotkanie rozpocz??o si? z impetem, ju? w trzeciej minucie Kamil Zawada z Alea Lacta Est zaskoczy? obron? GNS, zdobywaj?c pierwsz? bramk? w meczu. Dru?yna GNS Warszawa szybko odpowiedzia?a na ten cios i w pi?tej minucie, dosz?o do zamieszania w polu karnym, co zaowocowa?o bramk? samobjcz?, daj?c? wyrwnanie. Euforia GNS trwa?a jednak krtko, bo w sidmej minucie na 2:1 dla GNS podwy?szy? Piotr Gw?d?, ktry wykorzysta? niepewno?? w obronie rywali. Pierwsza po?owa zako?czy?a si? wynikiem 2:1 dla GNS, jednak?e w drugiej cz??ci spotkania to GNS kontynuowa? ofensywn? gr?. Ju? w 22. minucie Adam Piekarniczek trafi? do siatki, zwi?kszaj?c przewag? na 3:1. Zaledwie trzy minuty p?niej, w 25. minucie, Piekarniczek ponownie zdoby? bramk?, tym razem po znakomitej akcji indywidualnej, a wynik brzmia? ju? 4:1. Alea Lacta Est nie zamierza?o jednak si? poddawa?, a w 27. minucie Kamil Zawada, po ?wietnej solowej akcji, zdoby? swoj? drug? bramk? w meczu, zmniejszaj?c straty do 4:2. Mimo to GNS Warszawa nie zwolni?o tempa, a w 34. minucie Piotr Gw?d? zdoby? swoj? drug? bramk?, podwy?szaj?c wynik na 5:2. Zesp? Alea Lacta Est jeszcze raz zdo?a? odpowiedzie?. W 35. minucie Patryk Kostana zdoby? bramk?, czyni?c wynik 5:3. Ostatnie s?owo w meczu nale?a?o jednak do GNS: Pawe? Gw?d?, w ko?cwce meczu, ustali? wynik na 6:3. Mecz zako?czy? si? triumfem GNS Warszawa, ktry pokaza? nie tylko umiej?tno?ci strzeleckie, ale tak?e determinacj? i ducha walki. Zawodnicy Alea Lacta Est, mimo przegranej z pewno?ci? mog? by? dumni z zaanga?owania i jako?ci swojej gry.