( 1 : 2 )
Bostik 6. Liga 6x6
  • poniedziałek, 26 sierpień 2024
  • 21:15

130' Maćviej Pikuła Team Ivulin TUT
128' Uladzimir Malauka Team Ivulin TUT
124' Anton Ruliou Team Ivulin TUT
123' Juri Volkow Team Ivulin TUT
111' Uladzimir Malauka Team Ivulin TUT
138' Bartosz Trojanowski FC Obłupani
127' Władysław Oryszczuk FC Obłupani
126' Maciej Saba FC Obłupani
125' Władysław Oryszczuk FC Obłupani
119' Bartosz Trojanowski FC Obłupani
105' Bartosz Trojanowski FC Obłupani
130' Juri Volkow Team Ivulin TUT
128' Pasha Prata Team Ivulin TUT
111' Maćviej Pikuła Team Ivulin TUT
138' Maciej Saba FC Obłupani
127' Szymon Mękała FC Obłupani
125' Bartosz Trojanowski FC Obłupani
105' Szymon Mękała FC Obłupani
1Bartosz Trojanowski FC Obłupani

Świeżo upieczony mistrz szóstego poziomu rozgrywek w ostatnim spotkaniu mierzył się z walczącym o najniższy stopień podium Team Ivulin TUT. Z jednej strony można było spodziewać się rozluźnienia, lecz z drugiej FC Obłupani mieli okazję zakończyć sezon z kompletem zwycięstw, co jest nie lada wyzwaniem. W trakcie spotkania okazało się, że zdecydowanie ten drugi scenariusz jest bliższy prawdzie. Mecz był bardzo wyrównany i w naszej opinii o końcowym wyniku zadecydowały indywidualności. Nominalni gospodarze nie odpuszczali nawet na chwilę i dzięki kolektywnej grze oraz zaangażowaniu nie odstawali od rywali. Dwa razy do siatki trafił Uladzimir Malauka, ale to nie on był kluczowy. Władysław Oryszczuk, a przede wszystkim Bartosz Trojanowski napędzali niemalże każdy atak FC Obłupanych, którzy w ciągu trzech minut odwrócili wynik z 3:2 na 3:5, co mogło być decydującym momentem meczu. Lecz już chwilę później dał o sobie znać upór Team Ivulin TUT. Po rzucie rożnym do siatki trafił Malauka, a równo po upływie pół godziny gry do remisu 5:5 doprowadził Maćviej Pikuła. Przeciwnie do poprzednich akcji, ostatnie 10 minut rywalizacji nieco wyhamowało. Defensywy obu drużyn zostały uszczelnione i wiele wskazywało, że o zwycięstwie zadecyduje jeden gol. Ten padł łupem Bartosza Trojanowskiego, który kompletując hat-tricka zapewnił mistrzom wygraną 5:6.