( 4 : 1 )
Zima 2023 - 4. Liga
  • niedziela, 12 luty 2023
  • 14:00

145' Jakub Głowala Bulbulantus
126' Marcin Banasiak Bulbulantus
124' Maciej Kurman Bulbulantus
122' Jakub Głowala Bulbulantus
120' Jakub Głowala Bulbulantus
116' Maciej Kurman Bulbulantus
146' Elias Aiwad Los Blancos
138' Omar Abolezz Los Blancos
132' Elias Aiwad Los Blancos
131' Ashraf Abubaker Los Blancos
123' Elias Aiwad Los Blancos
145' Marcin Welk Bulbulantus
124' Jakub Głowala Bulbulantus
122' Krzysztof Fejcher Bulbulantus
116' Jakub Głowala Bulbulantus
138' Elias Aiwad Los Blancos
131' Mahmous Omar Los Blancos
123' Mahmous Omar Los Blancos
1Jakub Głowala Bulbulantus

O 14:00 na boisku „B” rozpoczęło się spotkanie pomiędzy ekipami Bulbulantus i Los Blancos. Pierwsze minuty były dość wyrównane, ale to gospodarze mieli znakomitą sytuacje do zdobycia gola. Jeden z graczy w białych trykotach idealnie znalazł się w polu karnym, ale trafił wprost w bramkarza z najbliższej odległości. Tym samym nadal mieliśmy 0:0. Na trafienie musieliśmy czekać aż do 16 minuty. Do tego czas mecz nie porywał. Było dużo walki i niedokładności. We wspomnianej 16 minucie Jakub Głowala wyszedł sam na sam z bramkarzem, ale wyłożył jeszcze piłkę Maciejowi Kurmanowi, który pewnie umiescil piłkę w pustej bramce. Cztery minuty później Głowala dobił swój własny strzał i mieliśmy 2:0. Przed gwizdkiem kończącym pierwsza odsłonę mieliśmy jeszcze szybka wymianę ciosów. Najpierw do siatki po raz drugi w tym spotkaniu trafił Jakub Głowala, a chwile później dwójkowa akcja ekipy gospodarzy przyniosła trafienie Eliasa Aiwada. Wydawać się mogło, ze to koniec strzelania. Nie była to jednak trafna myśl. W 24 minucie Głowala zagrał do Kurmana, który z bliskiej odległości pokonał bramkarza rywali i do przerwy mieliśmy 4:1. Druga połowa zaczęła się bardzo szybko od trafienia Marcina Banasiak, który trafił do bramki rywali z rozpoczęcia gry. Chwile później dobry moment złapali goście i w ułamku sekund trafili do siatki dwukrotnie. Raz trafił Ashraf Abubaker, a chwile później kolejne trafienie na swoje konto wpisał Aiwad. W 38 minucie bramkę kontaktową po podaniu Aiwada zdobył Omar Absezz i końcówka zapowiadała się bardzo ciekawie. Na 5 minut przed końcem goście odskoczyli na dwubramkowe prowadzeni po dobrze rozegranym rzucie rożnym i strzale Glowali. Długo nie nacieszyli się jednak tym prowadzeniem, bo już minutę później Aiwad wykorzystał swoją okazje i mieliśmy 6:5. Tym samym spotkanie wygrali gospodarze i to oni mogli świętować kolejne 3 punkty.