( 1 : 1 )
Wiosna 2024 - Totalbet 4. Liga 6x6
  • niedziela, 14 kwiecień 2024
  • 18:00

149' Michał Ossowski FC Dziki z Lasu II
145' Mateusz Oleszczuk FC Dziki z Lasu II
140' Mateusz Oleszczuk FC Dziki z Lasu II
133' Mateusz Okolus FC Dziki z Lasu II
128' Mateusz Okolus FC Dziki z Lasu II
105' Maciek Tyczyński FC Dziki z Lasu II
141' Michał Piszczek Finansova
139' Łukasz Rysz Finansova
125' Mateusz Machnio Finansova
101' Łukasz Rysz Finansova
149' Mateusz Oleszczuk FC Dziki z Lasu II
145' Michał Ossowski FC Dziki z Lasu II
140' Piotr Kleinszmidt FC Dziki z Lasu II
133' Maciek Tyczyński FC Dziki z Lasu II
128' Michał Ossowski FC Dziki z Lasu II
105' Jan Napiórkowski FC Dziki z Lasu II
109' Michał Ossowski FC Dziki z Lasu II
1Mateusz Oleszczuk FC Dziki z Lasu II

Spotkanie pomiędzy FC Dzikami z Lasu II a Finansovą obiecało być niezwykłym spektaklem, a od pierwszych minut nie zawiodło. Atmosfera na boisku była napięta, a każda akcja budziła ogromne emocje. Po pierwszych minutach to Finansova zdobyła prowadzenie za sprawą precyzyjnego strzału Łukasza Rysza, który wykorzystał świetne podanie od kapitana Mateusza Machnio. Jednak radość gości nie trwała długo, gdyż szybko odpowiedział Maciek Tyczyński, wyrównując wynik. Początek meczu zapowiadał emocjonującą rywalizację, a piłka krążyła szybko między zawodnikami, generując coraz to bardziej widowiskowe akcje. Obrona obydwu drużyn pracowała jednak skutecznie, a bramkarze byli na posterunku, nie pozwalając na kolejne trafienia. Pomimo kilku groźnych sytuacji, wynik pozostał niezmieniony do przerwy. Druga połowa przyniosła jeszcze więcej akcji bramkowych. Finansova szybko objęła prowadzenie po kolejnym trafieniu Machnio, który pewnie umieścił piłkę w siatce po podaniu Beniamina Kuligowskiego. Niestety dla gości, zachodzące słońce stworzyło dodatkowe wyzwanie dla bramkarza Piotrka Jakubowskiego, który w 28. i 33. minucie nie zdołał zareagować na strzały Mateusza Okulusa, wpuszczając piłkę do własnej bramki. Mimo że Rysz i Michał Piszczek zdobyli jeszcze dwie bramki dla Finansovej, to Michał Ossowski oraz genialny tego dnia Mateusz Oleszczuk udowodnili swoją klasę, ustalając wynik spotkania na 6:4 na korzyść FC Dzików z Lasu II. To był mecz pełen dramatycznych zwrotów akcji, w którym ostatecznie gospodarze wykorzystali swoja przewagę.