( 2 : 5 )
Lato 2023 - Totalbet 2. Liga 6x6
  • poniedziałek, 24 lipiec 2023
  • 20:30

134' Filip Szewczyk Dream Team Warsaw
131' Szymon Kolasa Dream Team Warsaw
124' Łukasz Malczewski Dream Team Warsaw
123' Szymon Kolasa Dream Team Warsaw
109' Filip Szewczyk Dream Team Warsaw
108' Wiktor Kruczyński Dream Team Warsaw
136' Damian Patoka Gramy Czasami
125' Damian Patoka Gramy Czasami
120' Sebastian Szwaja Gramy Czasami
119' Sebastian Szwaja Gramy Czasami
112' Tomasz Sieciechowicz Gramy Czasami
103' Krzysztof Pawlak Gramy Czasami
102' Damian Patoka Gramy Czasami
131' Adrian Wroński Dream Team Warsaw
129' Filip Szewczyk Dream Team Warsaw
123' Adrian Wroński Dream Team Warsaw
108' Łukasz Malczewski Dream Team Warsaw
125' Sebastian Szwaja Gramy Czasami
112' Damian Patoka Gramy Czasami
102' Krzysztof Pawlak Gramy Czasami
1Damian Patoka Gramy Czasami

W poniedziałkowy wieczór na boisku „C” do bardzo ciekawego starcia w 2 lidze. Dream Team Warsaw podejmowało Gramy Czasami. Już od samego początku mecz był bardzo otwarty. W 2 minucie Damian Patoka płasko uderzył z dystansu dając prowadzenie swojej ekipie. Chwile później Krzysztof Pawlak dołożył swoją cegiełkę i mieliśmy już 0:2. Nie podcięło to jednak skrzydeł rywalom, a wręcz napędziło ich do ataków. W 8 i 9 minucie przeprowadzili dwa szybkie ataki, które skutecznie wykończyli Wiktor Kruczynski i Filip Szewczyk. Dalsza część pierwszej połowy należała jednak do gospodarzy. W 12 minucie swoją okazje wykończył Tomasz Sieciechowicz, a przed przerwa szybki dublet ustrzelił Szymon Szwaja i na przerwę ekipy schodziły z rezultatem 2:5. W przerwie gospodarze bardzo mocno przegadali swoje niedociągnięcia, co poskutkowało dwoma szybkimi trafieniami z 23 i 24 minuty. Chwile później odpowiedział ponownie Patoka i tym samym mieliśmy 4:6. Po tej bramce DTW przycisnęło i tworzyło sobie coraz groźniejsze sytuacje. W 31 minucie do siatki trafił Szymon Kolasa, a chwile później Szewczyk i na 5 minut przed końcem na tablicy wyników widniał remis 6:6. W samej końcówce Damian Patoka wziął ciężar gry i wyprowadził swoją ekipę na prowadzenie. Tym samym należy mu się tytuł MVP, gdyż jego ekipa dowiozła to skromne prowadzenie do końca i zainkasowała 3 punkty po bardzo wyrównanym boju.