Zima 2023 - 12. Liga
Kolejka 10
  • niedziela, 12 marzec 2023
  • 18:00

143' Dominik Potępski NKS Piotrovia
138' Filip Chudzik NKS Piotrovia
135' Szymon Chmielewski NKS Piotrovia
130' Dominik Potępski NKS Piotrovia
123' Dominik Potępski NKS Piotrovia
121' Jan Bargieł NKS Piotrovia
138' Szymon Chmielewski NKS Piotrovia
123' Szymon Chmielewski NKS Piotrovia
1Dominik Potępski NKS Piotrovia

Po godzinie 18 doszło do starcia w 12 lidze szóstek, gdzie na przeciw siebie stanęły drużyny sąsiadujące w tabeli, a dokładnie chodzić tu o rywalizację pomiędzy FC Stara Gwardia vs NKS Piotrovia. Przed starciem oczekiwaliśmy wyrównanego pojedynku oraz zaciętej rywalizacji na każdym metrze boiska i tez takie widowisko zapewnili nam zawodnicy obu ekip, jednak tylko przez początkowe 20 minut gry.  Od samego początku meczu drużyny zaciekle walczyły po zdobycie pierwszego gola, a naprzemienne sytuacje podbramkowe towarzyszyły nam nierozłącznie do samego końca spotkania. Pomimo wielu okazji obie drużyny nie mogły znaleźć sposobu by skutecznie pokonać bramkarzy i pierwszego gola oglądaliśmy dopiero po 21 minutach gry. W tedy to futbolówkę do nogi otrzymał Jan Bargieł, który pewnym wykończeniem wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie, a dwie minut później prowadzenie podwyższył Dominik Potępski, którzy świetnie wykorzystał zagranie Szymona Chmielewskiego i umieścił piłkę w siatce po krótkim słupku. Po zmianie stron to drużyna Gości znacząco dyktowała warunki, zawodnicy w zielonych trykotach notorycznie obligowali pole karne rywala, a to wraz z biegiem czasu dało korzystny rezultat i w 37 minucie oglądaliśmy trzecie trafianie. Stara Gwardia starała się przebić przez linie defensywną Piotrovi, lecz ta tego wieczoru skutecznie wywiązywała się ze swoich obowiązków skutecznie uniemożliwiając zdobycie gola. W końcówce spotkania Goście zadali jeszcze dwa ciosy i finalnie mecz zakończył się pewnym zwycięstwem 0:5, a na wytwórnie w tym meczu zasłużył Dominik Potępski, który aż trzy krotnie znajdywał sposób na to by przechytrzyć bramkarza.