( 5 : 0 )
Zima 2023 - 8. Liga
  • niedziela, 15 styczeń 2023
  • 18:00

146' Dawid Pałys Na Wariackich Papierach
136' Krystian Plichta Na Wariackich Papierach
130' Dawid Pałys Na Wariackich Papierach
123' Dawid Pałys Na Wariackich Papierach
117' Dawid Pałys Na Wariackich Papierach
106' Karol Makowski Na Wariackich Papierach
102' Adrian Pagas Na Wariackich Papierach
101' Dawid Pałys Na Wariackich Papierach
146' Maciej Karczewski Na Wariackich Papierach
136' Adrian Pagas Na Wariackich Papierach
130' Sebastian Roszak Na Wariackich Papierach
123' Krystian Plichta Na Wariackich Papierach
117' Karol Makowski Na Wariackich Papierach
106' Dawid Pałys Na Wariackich Papierach
102' Dawid Pałys Na Wariackich Papierach
1Dawid Pałys Na Wariackich Papierach

O godzinie 17 doszło do starcia pomiędzy drużynami z 8 ligi szóstek, a dokładnie chodzi tu o ekipy Na Wariackich Papierach vs W1nners. Spotkanie błyskawicznie rozpoczęli Gospodarze i już w 11 sekundzie meczu na prowadzenie swoją drużynę wyprowadził Dawid Pałas. Po tym fakcie Na Wariackich Papierach dostali wiatru w żagle i szybko ruszyli do wyprowadzenia kolejnych cisów, co w krótkim czasie zaowocowało dwoma trafieniami i do 8 minuty meczu na protokole widniał wynik 3:0. Z każdą kolejną minutą Gospodarze wyglądali coraz lepiej i bezlitośnie cały czas okładali rywala groźnymi akcjami nie dając im nawet chwili oddechu i w 17 minucie po dobrym podaniu Dawida Pałysa do Karola Markowskiego mieliśmy wynik 4:0. Mecz toczył się dalej, a spotkanie coraz bardziej stawało się jednostronne, ekipa Gospodarzy nie pozostawiała żadnych szans drużynie przeciwnej i jeszcze przed przerwą gola na 5:0 zdobył dobrze prezentujący się Pałys. Po zmianie stron ponownie szybką bramkę zaliczyli Gospodarze, ale tym razem z odpowiedzią przyszli Goście, a dokładnie to Rafał Jawofek ustrzelił pierwszego gola dla swojej drużyny w tym meczu i mieliśmy nadzieje, że ta bramka da im pewności siebie, lecz było zupełnie odwrotnie, a mecz zaczął bardziej przypominać trening strzelecki w wykonaniu Na Wariackich Papierach niż mecz o wagę trzech punktów. W1nnersi próbowali zagrozić rywala, jednak w tym dniu szczęście wyraźnie im nie dopisywało i Gospodarze całą drugą połowę mieli pod znaczną kontrolą. W końcówce dołożyli jeszcze kilka trafień i finalnie mecz zakończył się pewnym zwycięstwem 8:5.