( 3 : 4 )
Zima 2023 - 4. Liga
  • niedziela, 29 styczeń 2023
  • 16:10

150' Mateusz Śliwiński Amigos Warszawa
130' Dawid Bojanowski Amigos Warszawa
115' Jan Raszyński Amigos Warszawa
113' Maciej Wiktoruk Amigos Warszawa
105' Dawid Bojanowski Amigos Warszawa
123' Olaf Jasiński Ekipa Północy
114' Patryk Kozicki Ekipa Północy
112' Bartłomiej Ciszewski Ekipa Północy
150' Jan Raszyński Amigos Warszawa
130' Krzysztof Pawelec Amigos Warszawa
105' Jan Raszyński Amigos Warszawa
114' Jakub Anasiewicz Ekipa Północy
112' Michał Paradowski Ekipa Północy
1Jan Raszyński Amigos Warszawa

O godzinie 16 rozpoczęło się spotkanie w 4 lidze szóstek, gdzie na placu rywalizację podjęły ze sobą drużyny Amigos Warszawa vs Ekipa Północy. Spotkanie pomiędzy oba ekipami było bardzo wyrównane, co chwile byliśmy świadkami ciekawych rozwiązań przez obie drużyny, które nawet na chwilę nie zamierzały zwalniać tempa gry. Wynik spotkania otworzyli Gospodarze, a dokładnie to Dawid Bojanowski, pewnym uderzeniem wyprowadził swoją ekipę na prowadzenie. Na odpowiedź rywali nie trzeba było długo czekać, bowiem 6 minut później do wyrównania doprowadzili Goście po golu samobójczym. Od tego momentu zaczęła się zacięta wymiana cisów, w której jedna jak i druga drużyna naprzemiennie trafiały do siatki i do 15 minuty mieliśmy remis 3:3. W końcówce pieszej połowy tempo znacznie podkręciło Amigos Warszawa i tuż przed przerwą bramkę na 3:4 strzelił Olaf Jasiński. Po zmianie stron mecz nieco się uspokoił, oczywiście drużyny dalej tworzyły sporo składnych akcji, lecz nie byli już tak skuteczni jak w pierwszej połowie. W 30 minucie meczu Amigos Warszawa przeprowadzała skuteczny kontratak, z którego zdobyli bramkę wyrównująca, a piłkę do siatki wpakował Bojanowski. Po tym fakcie przez dłuższy czas utrzymywał się remis, jednak okazji na zmienę rezultatu nie brakowało. Gdy wszyscy myśleliśmy ze spotkanie zakończy się ostatecznie podziałem punktów w tedy piłkę do nogi otrzymał Mateusz Suwiński, który pewnym strzałem przypieczętował zwycięstwo 5:4, dając ostatecznie swojej drużynie radość ze zdobytych trzech punktów.