( 5 : 2 )
Jesień 2021 - 1. Liga 6x6
  • niedziela, 10 październik 2021
  • 12:00

140' Łukasz Pruszyński Boca Seniors
137' Dominik Banasiewicz Boca Seniors
127' Łukasz Pruszyński Boca Seniors
120' Łukasz Pruszyński Boca Seniors
116' Łukasz Pruszyński Boca Seniors
113' Łukasz Pruszyński Boca Seniors
107' Kamil Kowalski Boca Seniors
104' Łukasz Pruszyński Boca Seniors
149' Łukasz Bednarski Bad Boys Zielonki
141' Piotr Wiśniewski Bad Boys Zielonki
131' Paweł Szczepaniak Bad Boys Zielonki
123' Patryk Winczura Bad Boys Zielonki
111' Maciej Stanicki Bad Boys Zielonki
140' Kamil Kowalski Boca Seniors
137' Łukasz Pruszyński Boca Seniors
127' Kamil Kowalski Boca Seniors
116' Kacper Stąrzecki Boca Seniors
113' Przemysław Kostrzycki Boca Seniors
107' Przemysław Kostrzycki Boca Seniors
104' Przemysław Kostrzycki Boca Seniors
111' Łukasz Bednarski Bad Boys Zielonki
2Paweł Szczepaniak Bad Boys Zielonki
1Patryk Winczura Bad Boys Zielonki
1Kamil Mikulski Bad Boys Zielonki
1Łukasz Pruszyński Boca Seniors

Do dzisiejszego pojedynku przy ul. Irzykowskiego 1A przystąpiły drużyny, które jeszcze w tej rundzie nie zaznały goryczy porażki. Mowa o Boca Seniors oraz Bad Boys Zielonki. Mecz nas nie zawiódł, był dynamiczny, ofensywny, obie ekipy swoją grą sprawiły, że chciało się oglądać ich poczynania. Najjaśniejszą postacią drużyny gospodarzy był Łukasz Pruszyński, który już po kwadransie miał na swoim koncie ustrzelone trzy bramki. Do przerwy po jednym trafieniu dla gości dołożyli Maciej Stanicki oraz Patryk Winczura, natomiast dla gospodarzy ponownie trafił zawodnik z numerem 8, czyli Pruszyński oraz Kamil Kowalski. Po 25 minutach było 5:2 na korzyść BS. Po zmianie stron, tempo meczu nie spadło, ba, nawet jeszcze wzrosło. Można było zaobserwować bardzo dużo ofensywnych akcji, zarówno z jednej, jak i z drugiej strony. Sporą ilość strzałów na bramkę oddał Dominik Banasiewicz z zespołu BS, ale tylko raz udało mu się pokonać rywala drużyny przeciwnej. Po zmianie stron BBZ strzelili jeszcze 3 bramki gospodarzom, autorami tych trafień byli: Paweł Szczepaniak, Piotr Wiśniewski oraz Łukasz Bednarski. Najlepszy gracz dzisiejszych zawodów, czyli Ł. Pruszyński dołożył jeszcze dwa gole, w tym jedno niezwykłej urody z rzutu wolnego. Tym sposobem gospodarze wygrali 8:5, dzięki czemu umocnili się na pozycji lidera w 1.Lidze Szóstek.