( 3 : 1 )
Jesień 2020 Druga Liga Szóstek
  • niedziela, 27 wrzesień 2020
  • 11:00

150' Wiktor Sumliński Truskawki na torcie
148' Mariusz Baranowski Truskawki na torcie
146' Michał Kubaszewski Truskawki na torcie
144' Remigiusz Olszewski Truskawki na torcie
143' Kamil Siatkowski Truskawki na torcie
142' Wiktor Sumliński Truskawki na torcie
141' Kamil Siatkowski Truskawki na torcie
136' Kamil Siatkowski Truskawki na torcie
130' Mariusz Baranowski Truskawki na torcie
121' Kamil Siatkowski Truskawki na torcie
116' Mariusz Baranowski Truskawki na torcie
104' Wiktor Sumliński Truskawki na torcie
147' Jan Mazurkiewicz RKS Argus
115' Piotr Mazur RKS Argus
150' Tomasz Rębiewski Truskawki na torcie
148' Michał Kubaszewski Truskawki na torcie
144' Kamil Siatkowski Truskawki na torcie
143' Wiktor Sumliński Truskawki na torcie
130' Michał Kubaszewski Truskawki na torcie
1Kamil Siatkowski Truskawki na torcie

Starcie Truskawek na torcie i RKS Argus w Drugiej Lidze Szóstek zapowiadało się bardzo interesująco i trzeba przyznać, że sporo się działo od pierwszego gwizdka. Wynik otworzyli już w 4 minucie gospodarze, gdy Wiktor Sumliński dobił piłkę po strzale jednego z kolegów, ale po kwadransie nastąpiło wyrównanie po ładnej indywidualnej akcji Piotra Mazura. Jednak po chwili TNT znowu wyszli na prowadzenie, tym razem za sprawą Mariusza Baranowskiego, który na raty pokonał golkipera rywali. Jeszcze przed przerwą podwyższył Kamil Siatkowski i ekipa w błękitnych trykotach schodziła do „szatni” z wynikiem 3:1. A po zmianie stron Truskawki na torcie jeszcze się rozkręcili. Po pół godzinie gry Baranowski po raz drugi wpisał się na listę strzelców, a potem kolejne dwa gole dołożył aktywny tego dnia Siatkowski i zrobiło się 6:1. Lecz nadal to nie był koniec popisów gospodarzy. Kolejne cztery gole również były ich autorstwa. Do siatki trafiali ponownie Sumliński, po raz czwarty najlepszy na placu Siatkowski, Remigiusz Olszewski oraz Michał Kubaszewski. Wtedy to przebudzili się goście i po rzucie karnym wykonanym przez bramkarza Jana Mazurkiewicza zmniejszyli straty do 10:2, ale było już za późno, by powalczyć o coś więcej. Po pierwsze dla tego, że była to już 47 minuta, a po drugie oponenci nadal spisywali się znakomicie. I to oni jeszcze zdołali poprawić rezultat do 12:2 po uderzeniach Baranowskiego i Sumlińskiego, dzięki czemu obaj ci zawodnicy zanotowali po hat-tricku. Truskawki na torcie zwyciężyli i to w bardzo efektownym stylu, z kolei przed RKS Argus jeszcze sporo pracy, ale trzeba im oddać, że w pierwszej odsłonie mieli swoje momenty.