Zima 2024 - SuperLiga
Kolejka 11
  • niedziela, 17 marzec 2024
  • 19:00

148' Maksym Bozhko Fair Partner
146' Artem Solonikov Fair Partner
144' Dmytro Kashuba Fair Partner
137' Oleksandr Chumachenko Fair Partner
136' Andrii Bubenko Fair Partner
132' Maksym Bozhko Fair Partner
117' Yevhen Novikov Fair Partner
110' Dmytro Kashuba Fair Partner
106' Yevhen Novikov Fair Partner
144' Jakub Suchora Drużyna Bez Nazwy
142' Jakub Suchora Drużyna Bez Nazwy
140' Bartosz Suchora Drużyna Bez Nazwy
139' Bartosz Suchora Drużyna Bez Nazwy
117' Piotr Jajko Drużyna Bez Nazwy
110' Bartosz Suchora Drużyna Bez Nazwy
109' Bartosz Suchora Drużyna Bez Nazwy
144' Oleksandr Chumachenko Fair Partner
137' Sasha Nareykiin Fair Partner
132' Dmytro Kashuba Fair Partner
117' Vladyslav Burda Fair Partner
110' Maksym Bozhko Fair Partner
106' Andrii Bubenko Fair Partner
144' Patryk Wielgosz Drużyna Bez Nazwy
142' Bartosz Suchora Drużyna Bez Nazwy
140' Piotr Jamróż Drużyna Bez Nazwy
117' Jakub Suchora Drużyna Bez Nazwy
109' Piotr Jajko Drużyna Bez Nazwy
1Bartosz Suchora Drużyna Bez Nazwy

Fair Partner, czyli świeżo upieczony Mistrz Superliga6, w ostatnim spotkaniu podejmował Drużynę Bez Nazwy. Goście, mimo braku szans na medale, nie stali na straconej pozycji – w obecnym sezonie potrafili się postawić najmocniejszym. Finalnie jednak każdy z takich pojedynków kończyli na tarczy. Tym razem nie zapowiadało się inaczej, tym bardziej, że w ich szeregach zabrakło rezerwowych. Od pierwszych minut oglądaliśmy szybką grę, w której nikt nie odpuszczał rywalowi. Wszystko jednak rozgrywało się bardzo czysto, dzięki czemu na boisku nie zapanował chaos. W tak ułożonym scenariuszu minimalnie lepiej odnaleźli się gospodarze, którzy do przerwy prowadzili 4:2. Po wznowieniu spotkania odskoczyli do wyniku 8:3, co wydawało się zakończyć emocje. Stało się jednak zupełnie przeciwnie – dzięki dobremu występowi braci Golec Suchora Bartoszowi oraz Jakubowi, Drużyna Bez Nazwy była bliska odrobienia strat. Przy wyniku 8:7 wszystko było jeszcze możliwe, lecz goście niemalże natychmiast po zdobyciu gola stracili bramkę na 9:7. Wydaje się, że w tym momencie uszło z nich powietrze, co skrzętnie wykorzystał Fair Partner. Gospodarze pokazali się z dobrej strony jako, tradycyjnie już, zgrany kolektyw, a uroku golem spod własnej bramki dodał Artem Solonikov. Ostatecznie Fair Partner wygrał 11:7, dzięki czemu zdobył komplet ligowych punktów.