( 1 : 5 )
Jesień 2021 - Biznes 1. Liga 7x7
  • środa, 20 październik 2021
  • 21:15

136' Horacio Flores El Barrio F.C.
133' Pierre Payen El Barrio F.C.
115' Horacio Flores El Barrio F.C.
137' Ihar Bakun FK Almaz
136' Roman Chukhach FK Almaz
135' Viktor Polonski FK Almaz
123' Roman Chukhach FK Almaz
120' Ihar Bakun FK Almaz
120' Viktor Polonski FK Almaz
119' Aleh Lazovik FK Almaz
107' Ihar Bakun FK Almaz
104' Roman Chukhach FK Almaz
133' Horacio Flores El Barrio F.C.
115' Saul Green El Barrio F.C.
137' Pierre Payen El Barrio F.C.
124' Fabian Rivera El Barrio F.C.
1Roman Chukhach FK Almaz

Ostatni w tabeli gospodarze podejmowali silne w tym sezonie FK Almaz, które tylko raz traciło dotychczas punkty. Spotkanie już od pierwszych minut było dyktowane na warunkach gości. Już w 7 minucie, bramkę na 0:2 po podaniu bramkarza kapitalnym uderzeniem z woleja od słupka popisał się Ihar Bakun. Chociaż zawodnikom El Barrio udało się złapać niedługo potem kontakt z rywalem, to Almaz tuż przed przerwą wbił im jeszcze trzy bramki, a wynik pierwszej połowy na 1:5 mierzonym strzałem po przedryblowaniu kilku przeciwników ustalił Wiktor Połonski. Gwizdek sędziego, rozpoczynamy drugą część zmagań. Na boisku cały czas dominowali zawodnicy gości, chociaż gospodarze również mieli swoje okazje. Na posterunku był jednak tego dnia fenomenalny Eduard Vachidov, który dwoił się i troił między słupkami swojej bramki, wyciągając praktycznie wszystkie strzały rywali. Swoją cegiełkę do wygranej dołożył nawet w formie zdobycia gola z rzutu wolnego. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 3:9. Najlepszym zawodnikiem na boisku został Roman Chukhach z FK Almaz, które po tym meczu obejmuje pozycję wicelidera ze stratą tylko jednego oczka do pierwszego miejsca. El Barrio Mexa niestety wciąż pozostaje bez punktów.