( 1 : 2 )
Jesień 2019 Czwarta Liga

115' Krzysztof Izmer Chyże Rosomaki
149' Jakub Lipa Old Legion
145' Artur Igras Old Legion
120' Jakub Lipa Old Legion
105' Artur Igras Old Legion
115' Dominik Podlewski Chyże Rosomaki
149' Artur Igras Old Legion
145' Michał Buczak Old Legion
120' Piotr Bors Old Legion
105' Piotr Różycki Old Legion
1Artur Igras Old Legion

W starciu Chyżych Rosomaków z bijącym się o mistrzostwo Old Legionem naturalnie faworytem byli ci drudzy i już w 5 minucie Artur Igras po asyście Piotra Różyckiego otworzył wynik tego meczu. OL atakowali nadal, ale po kwadransie gry do wyrównania doprowadził Krzysztof Imzer, który wykorzystał dobrą piłkę od Dominika Podlewskiego. Jeszcze przed przerwą nominalni goście ponownie wyszli na prowadzenie. Piotr Bors świetnie wypatrzył Jakuba Lipę, a ten skierował futbolówkę do siatki i było już 1:2. Jak się okazało, takim rezultatem zakończyła się pierwsza odsłona. W drugiej teoretycznie przewagę mieli „Legioniści”, ale przez długi czas nie potrafili przekuć tego na kolejne gole. Udało się na 5 minut przed końcem, gdy najlepszy na placu Artur Igras po podaniu Michała Buczaka podwyższył na 1:3. A w 49 minucie było już wszystko jasne. Igras tym razem wystąpił w roli asystenta, a Jakub Lipa ustalił wynik tego widowiska na 1:4.