( 0 : 1 )
Jesień 2019 Czwarta Liga

150' Bartłomiej Domuła Team Morświn
143' Radosław Kozioł Team Morświn
127' Jakub Koział Team Morświn
105' Bartłomiej Domuła Team Morświn
150' Maciej Bilski Team Morświn
143' Tomasz Słodki Team Morświn
127' Radosław Kozioł Team Morświn
1Edwin Nowak-Grelow Czupakabry Warszawa
1Radosław Kozioł Team Morświn

Na zakończenie sobotnich zmagań Czwartej Ligi Siódemek w szranki stanęły dwie ostatnie drużyny w tabeli, a dokładnie ostatnie w stawce Czupakabry Warszawa podejmowały Team Morświn. Ostatnio lepiej radzą sobie gracze w złotych trykotach, którzy przed tygodniem wygrali drugi mecz w sezonie i w końcu wygrzebali się z ostatniego miejsca. Patrząc na ich ostatnie poczynania to oni wyrośli na minimalnych faworytów tego starcia. „Morświny” tymczasem już od pierwszych minut zaatakowali zdecydowanie i już po pięciu minutach cieszyli się z prowadzenia 1:0, które mimo kilku okazji utrzymało się do przerwy. Goście grali szybciej, składniej i przede wszystkim skuteczniej, co potwierdzili tuż po zmianie stron. Już po dwóch minutach bowiem TM prowadził 2:0, a potem zdecydowanie przeważał, ale długo nie potrafił tego udokumentować kolejnymi golami. Dopiero w ostatnim fragmencie meczu Tomasz Słodki i spółka dołożyli jeszcze dwa trafienie, definitywnie przesądzając losy tej konfrontacji. Ostatecznie Team Morświn bez większych problemów pokonał Czupakabry Warszawa 4:0 i awansował w tabeli na ósme miejsce. Do trzeciego zwycięstwa tej wiosny poprowadził ich duet Radosław Kozioł – Bartłomiej Domała.