( 7 : 0 )
Jesień 2020 Czwarta Liga
  • niedziela, 08 listopad 2020
  • 14:00

137' Paweł Grzela Old Legion
133' Paweł Grzela Old Legion
132' Paweł Grzela Old Legion
122' Paweł Grzela Old Legion
121' Paweł Grzela Old Legion
120' Paweł Grzela Old Legion
115' Kamil Ceran Old Legion
112' Stanisław Ławcewicz Old Legion
110' Kamil Ceran Old Legion
102' Kamil Ceran Old Legion
137' Stanisław Ławcewicz Old Legion
133' Kamil Ceran Old Legion
132' Kamil Ceran Old Legion
122' Bartłomiej Chmiel Old Legion
121' Michał Buczak Old Legion
120' Michał Buczak Old Legion
115' Paweł Grzela Old Legion
112' Kamil Ceran Old Legion
110' Bartłomiej Chmiel Old Legion
102' Paweł Grzela Old Legion
1Paweł Grzela Old Legion

W skrócie moglibyśmy napisać: POGROM. Ekipa sympatycznego ,,Wojtasa” ponownie potwierdziła swoją wartość i wskazała Czupakabrom miejsce w szeregu. Pierwsza połowa obfitowała w zdobycze bramkowe, za sprawą zawodników Old Legion: Kamil Ceran x3, Paweł Grzela x3 oraz Stanisław Ławcewicz. W asystach przodowały nazwiska wszystkich wymienionych strzelców, plus Bartosz Chmiel x2 i Michał Buczak x2. Do przerwy 7:0 było jak najbardziej uzasadnione. Po przerwie tercet Grzela – Ceran – Ławcewicz nadal grał swój koncert, w którym Paweł Grzela był tenorem i przy akompaniamencie wymienionych kolegów, ustrzelił po przerwie drugiego hattricka, zostając tym samym zawodnikiem meczu z ilością sześciu goli i dwóch asyst. Na zakończenie szkoda było nam ambitnie grających przegranych, jednakże na tak grający Old Legion sama ambicja nie wystarczyła chociażby na honorową zdobycz bramkową.