( 0 : 2 )
Wiosna 2024 - Totalbet SuperLiga6
  • niedziela, 23 czerwiec 2024
  • 19:00

149' Tomasz Pietrzak KS Browarek
147' Jakub Staros KS Browarek
144' Tomasz Pietrzak KS Browarek
143' Kamil Szybiński KS Browarek
141' Krystian Chrobak KS Browarek
139' Tomasz Pietrzak KS Browarek
138' Maks Himel KS Browarek
132' Adrian Gomoła KS Browarek
130' Tomasz Pietrzak KS Browarek
113' Adrian Gomoła KS Browarek
1Patryk Modzelewski KS Browarek

Zarówno Sempy, jak i KS Browarek, przed meczem ostatniej kolejki SuperLigi6, mieli szanse na podium. A do tego goście, konkretnie Patryk Modzelewski i Tomasz Pietrzak, walczyli w klasyfikacjach indywidualnych (na najlepszego strzelca i asystenta). To zapowiadało zacięty bój, ale gospodarze stawili się na te zawody skromną kadrą. Ale mimo tego, przez całą pierwszą połowę, nie pozwolili rywalom rozwinąć skrzydeł. Do przerwy obejrzeliśmy tylko 2 trafienia, oba autorstwa Modzelewskiego (zwłaszcza docenimy tę drugą bramkę, po sprytnym uderzeniu z wolnego). Po zmianie stron Browarkowi poszło już lepiej. Skuteczny był wspomniany Modzel, ostatnie podania dorzucał Pietrza, a do tego mieli wsparcie w postaci Adriana Gomoły i Kamila Szybińskiego. Lecz Sempy starali się odgryzać przeciwnikom, w czym prym wiedli zwłaszcza Eryk Kopczyński. Ostatecznie jednak to KS Browarek w pełni zasłużenie zwyciężył 4:11, zbliżając się do podium (załoga w czerwonych strojach miała jeszcze do rozegrania jeden mecz, z Altusem). A do tego w tym spotkaniu, dzięki 6 golom, po koronę króla strzelców sięgnął Patryk Modzelewski. Wielkie brawa!