( 1 : 0 )
Wiosna 2024 - Totalbet 1. Liga 7x7
  • niedziela, 09 czerwiec 2024
  • 11:00

150' Karol Nowak Moszna Squad
148' Karol Bienias Moszna Squad
128' Grzegorz Kowerski Moszna Squad
120' Karol Bienias Moszna Squad
149' Bartłomiej Niedziałkowski Zmarnowane Talenty
145' Łukasz Jarosz Zmarnowane Talenty
137' Bartłomiej Niedziałkowski Zmarnowane Talenty
148' Bartosz Borys Moszna Squad
128' Karol Bienias Moszna Squad
149' Marcin Boruń Zmarnowane Talenty
137' Michał Piszczek Zmarnowane Talenty
1Karol Bienias Moszna Squad

Goniącą czołówkę Mosznę czekało z pozoru łatwe zadanie. Dotychczasowa dyspozycja Zmarnowanych Talentów sugerowała, że będzie to jednostronny pojedynek. Inne zdanie na ten temat miał „Gang Łysego” (nie mylić z tym mniej znanym, siatkarskim), który postawił trudne warunki. Początek gospodarze mogli mieć bardzo dobry, lecz uderzenie Karola Bieniasa zatrzymało się na słupku. W kolejnych minutach nieśmiało inicjatywę starała się przejąć Moszna, lecz Zmarnowane Talenty dobrze broniły, a także próbowały straszyć szybkimi atakami. Mecz „przełamał” Karol Bienias perfekcyjnie uderzając z dystansu. Wynik 1:0 nie uległ zmianie aż do przerwy. W drugiej połowie, już w 28. minucie Grzegorz Kowerski podwyższył prowadzenie po kontrataku rozpoczętym bardzo dobrym podaniem w wykonaniu Bartosza Borysa. Dopiero utrata drugiego gola nieco „pchnęła” gości na połowę rywali. Byli coraz bliżej celu, aż w końcu ustawiony na słupku Michał Piszczek wcisnął futbolówkę do siatki. Wszystko, co najlepsze w tym mecz, obie drużyny zostawiły na sam koniec. Najpierw Łukasz Jarosz doprowadził do remisu, a chwilę później ponownie na listę strzelców wpisał się Karol Bienias. Odpowiedź Zmarnowanych Talentów nadeszła już w kolejnej akcji – Bartłomiej Niedziałkowski trafił na 3:3. Świetna była to pogoń gości, którzy w ostatnich minutach odwrócili losy meczu. Do rozstrzygającego gwizdka sędziego pozostawała nieco ponad minuta, zatem nie mógł być to koniec emocji. Uderzenie z linii pola karnego jednego z zawodników Moszny zostało zablokowane, ale na tyle niefortunnie, że piłka przelobowała golkipera i spadła tuż przed poprzeczką, gdzie na swoje jedno z „trudniejszych” wyzwań czekał Karol Nowak, który nie miał problemu z wepchnięciem piłki do bramki. Tak naprawdę i bez tej pomocy futbolówka minęła by linię bramkową. Tym samym Moszna Squad zwyciężyła 4:3 po pełnej emocji końcówce spotkania zaserwowanej przez oba zespoły.