( 3 : 1 )
Jesień 2022 - Totalbet 4. Liga 7x7

130' Filip Szewczyk Zielony Stolik
118' Michał Burzyński Zielony Stolik
112' Filip Szewczyk Zielony Stolik
103' Kamil Jurga Zielony Stolik
140' Jan Gromnicki Chlejsy FC
113' Jakub Gonera Chlejsy FC
130' Kamil Jurga Zielony Stolik
118' Rafał Stefanek Zielony Stolik
112' Kamil Jurga Zielony Stolik
103' Filip Szewczyk Zielony Stolik
1Filip Szewczyk Zielony Stolik

O 13:00 przy ul.Obrońców Tobruku 11 odbywał się prawdziwy hit 4 ligi siódemek. Na przeciw siebie stanęły ekipy Zielonego Stolika i Chlejsów Fc. Waga spotkania było drugie miejsce w tabeli. Bardzo szybko do konkretów przeszli gospodarze. Filip Szewczyk wycofał piłkę na przed połę do Kamila Jurgi, który uderzył w stronę bramki gości. Po drodze piłka odbiła się jeszcze od nogi rywali i wpadła w samo okienko. Dziesięć minut później Szewczyk otrzymał piłkę za polem karnym rywali i odrazu zdecydował się na strzał. Nie było to atomowe uderzenie z dodatkiem finezji, a raczej potocznie zwany „kartofel”, ale warunki atmosferyczne tego dnia nie pomagały bramkarzom i piłka prześlizgnęła się między rękami golkipera. Goście jednak chcieli jak najszybciej odrobić straty. Rzucili się do ataku i już minutę pózniej Kuba Gonera świętował bramkę po kapitalnym rajdzie przez pół boiska i strzale pod sama ladę. Tuż przed przerwą zawodnicy Zielonego Stolika odskoczyli na dwubramkową różnice po strzale Michała Burzyńskiego i to oni na druga część przystępowali z uśmiechem na twarzy. Druga odsłona zaczęła się lepiej dla graczy w zielonych trykotach ponownie Szewczyk uderzył z dystansu i mieliśmy 4:1. Przyjezdni walczyli do samego końca, ale udało im się zdobyć tylko jedno trafienie, które ustaliło rezultat spotkania na 4:2.