( 3 : 4 )
Wiosna 2020 - 2. Liga 6x6
Kolejka 5- niedziela, 05 lipiec 2020
- 14:00
Skład wyjściowy
Yelonkersi
Wydarzenia
Bramki
- 145' Albert Szlaga Yelonkersi
- 122' Rafał Dębski Yelonkersi
- 112' Marcin Ziętek Yelonkersi
- 109' Leszek Parzniewski Yelonkersi
- 150' Sebastian Wydrych ASPN Bemowo
- 150' Michał Brewczuk ASPN Bemowo
- 144' Rafał Diduch ASPN Bemowo
- 135' Rafał Diduch ASPN Bemowo
- 120' Patryk Kozicki ASPN Bemowo
- 119' Rafał Diduch ASPN Bemowo
- 118' Rafał Diduch ASPN Bemowo
- 105' Dariusz Puchta ASPN Bemowo
Asysty
- 122' Tomasz Jagiełło Yelonkersi
- 112' Leszek Parzniewski Yelonkersi
- 109' Tomasz Jagiełło Yelonkersi
- 150' Sebastian Wydrych ASPN Bemowo
- 144' Maciej Grendel ASPN Bemowo
- 120' Rafał Diduch ASPN Bemowo
- 119' Maciej Grendel ASPN Bemowo
MVP
- 1Rafał Diduch ASPN Bemowo
Podsumowanie
W starciu Yelonkersów z ASPN Bemowo faworytami byli ci pierwsi, ale od pierwszego gwizdka oglądaliśmy zacięte widowisko. Wynik już w 5 minucie otworzył Dariusz Puchta, ale w 9 minucie wyrównał Leszek Parzniewski i było 1:1. Po chwili Parzniewski ponownie wpisał się na listę strzelców, ale w odpowiedzi dwie bramki zdobył Rafał Diduch i zrobiło się 2:3. Po 20 minutach na 2:4 podwyższył Patryk Kozicki, ale jeszcze przed przerwą pięknym strzałem nożycami popisał się Rafał Dębski i po pierwszej części było 3:4. Po zmianie stron przed dłuższy czas obie drużyny nie mogły zmienić stanu rywalizacji, ale w końcu, po 10 minutach drugiej odsłony, na 3:5 trafił najlepszy na placu Diduch. Na kolejnego gola musieliśmy poczekać do 44 minuty, gdy Diduch po raz czwarty tego dnia wpisał się na listę strzelców. Potem co prawda odpowiedział Albert Szlaga, ale w ostatniej minucie ASPN jeszcze dwukrotnie zadał skuteczne ciosy i finalnie to im przypadła wygrana 4:8. Wynik ten jednak nie odzwierciedla do końca przebiegu gry, gdyż naprawdę oglądaliśmy tu niesamowicie wyrównany bój. |
Tabela 1 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Chemik Bemowo | 10 | 24 |
2 | Legion | 10 | 19 |
3 | Haratacze | 10 | 18 |
4 | FC Otamany II | 10 | 16 |
5 | Moszna Squad | 10 | 15 |
Tabela 2 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Tornado UA | 9 | 22 |
2 | Impuls FC | 9 | 21 |
3 | Dream Team Warsaw | 9 | 19 |
4 | BKS 04 Górki | 9 | 15 |
5 | Los Aspirantos | 9 | 15 |
Tabela 3 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Zielony Stolik | 9 | 24 |
2 | Team Ivulin Exile | 9 | 21 |
3 | Walec | 9 | 16 |
4 | Drink Team | 9 | 16 |
5 | Wariaty Kuchara | 9 | 12 |
Tabela 4 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Team Ivulin TUT | 9 | 24 |
2 | Agil at Agord | 9 | 22 |
3 | FC Obłupani | 9 | 17 |
4 | Finansova | 9 | 14 |
5 | FC Wtorki | 9 | 14 |
Tabela 5 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Team Ivulin Exile | 9 | 23 |
2 | Żoliball | 9 | 22 |
3 | Energetyk | 9 | 18 |
4 | Italian Flowers | 9 | 16 |
5 | Walec II | 9 | 13 |
Tabela 6 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Finansova | 9 | 23 |
2 | TS Ameba | 9 | 21 |
3 | TSP Szatańskie Pęto | 9 | 17 |
4 | Razam | 9 | 15 |
5 | FC Stała Gwardia | 9 | 15 |
Tabela SuperLiga6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Klaunfiesta | 9 | 21 |
2 | Gramy Czasami | 9 | 21 |
3 | Bad Boys Zielonki | 9 | 20 |
4 | FC NaNkacu | 9 | 15 |
5 | Galicia | 9 | 13 |
Tabela 2 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Altus | 9 | 22 |
2 | FC Prykarpattia | 9 | 20 |
3 | Gramy Czasami | 9 | 19 |
4 | Union Of Boys | 9 | 15 |
5 | Klaunfiesta | 9 | 12 |
Tabela 3 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | FK Loko | 9 | 22 |
2 | Maghreb United | 9 | 21 |
3 | Korsarze | 9 | 18 |
4 | Kindybały FC | 9 | 16 |
5 | Bate-Sai FC | 9 | 11 |
Tabela 4 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | W1nners | 9 | 21 |
2 | Galicia | 9 | 19 |
3 | Moonfox | 9 | 18 |
4 | Chłopaki z Baraków | 9 | 16 |
5 | Czumy | 9 | 15 |
Tabela 5 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | UA Team | 9 | 21 |
2 | KS Syfon | 9 | 21 |
3 | X Force For Ever | 9 | 21 |
4 | FC Devs | 9 | 21 |
5 | Raptusy Ursus | 9 | 18 |
Tabela 6 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | UKS Południe Czosnów | 9 | 22 |
2 | Forteca Bielany | 9 | 19 |
3 | Airwent | 9 | 16 |
4 | Reytan | 9 | 16 |
5 | FC Allians | 9 | 15 |
Tabela 7 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | FC Albatros | 9 | 24 |
2 | Copanina | 9 | 22 |
3 | Szybka Piłka Młociny | 9 | 19 |
4 | FC Yelonki | 9 | 15 |
5 | Brygada 75 | 9 | 15 |
Tabela 8 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | 1926 | 9 | 25 |
2 | FC Marina | 9 | 20 |
3 | AJS Parts | 9 | 20 |
4 | Zespół R | 9 | 19 |
5 | Młodzi Perspektywiczni | 9 | 15 |
Tabela 9 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Stado Szakali | 10 | 27 |
2 | Sparta | 10 | 22 |
3 | Cool Team | 10 | 18 |
4 | Hiszpania | 9 | 16 |
5 | AM AM Kebab Mokotów | 9 | 12 |