( 4 : 3 )
Lato 2023 - Totalbet 11. Liga 6x6
  • poniedziałek, 03 lipiec 2023
  • 21:15

132' Hubert Skrzypek Piłeczka Lobem
128' Jakub Bartnik Piłeczka Lobem
124' Paweł Rybicki Piłeczka Lobem
113' Hubert Skrzypek Piłeczka Lobem
107' Paweł Rybicki Piłeczka Lobem
105' Hubert Skrzypek Piłeczka Lobem
101' Hubert Skrzypek Piłeczka Lobem
116' Oleh Popovich Wolf Heart
112' Viktor Buhai Wolf Heart
111' Vitalii Korh Wolf Heart
132' Jakub Bartnik Piłeczka Lobem
128' Szymon Borecki Piłeczka Lobem
107' Dominik Rojek Piłeczka Lobem
105' Paweł Kopera Piłeczka Lobem
101' Jakub Bartnik Piłeczka Lobem
116' Viktor Buhai Wolf Heart
111' Viktor Buhai Wolf Heart
1Hubert Skrzypek Piłeczka Lobem

Rywalizacja Piłeczki Lobem z Wolf Hart w ramach zmagań w Jedenastej Lidze Szóstek na inaugurację piłkarskiego lata zapowiadała się niezwykle ciekawie. I od samego startu sporo się działo. Już po 7 minutach było 3:0 po dublecie Huberta Skrzypek i jednym trafieniu Pawła Rozbickiego. Goście po takim szoku szybko się podnieśli i zaczęli gonić wynik. W 11 minucie Vitalii Korh potężnym uderzeniem pod poprzeczkę z bliska zmniejszył straty do 3:1, a po niespełna 60 sekundach było już tylko 3:2 po bramce Viktora Buhaia, który wykorzystał fatalny błąd defensywy rywali. Lecz PL niedługo potem opowiedziało. Skrzypek zdecydował się na strzał z dystansu i w taki sposób ten zawodnik skompletował hat-tricka. Goście nie poddawali się i po nieco ponad kwadransie, po indywidualnej akcji Oleha Popovicha, ponownie zbliżyli się na jednego gola. WH mieli nawet okazję na remis, ale ostatecznie do przerwy było 4:3. Po zmianie połów gospodarze dość szybko podwyższyli na 5:3 dzięki bramce Rybickiego, czym nieco ugasili zapędy przeciwników. W 28 minucie na 6:3 poprawił Jakub Bartnik, a po nieco ponad pół godzinie gry najlepszy na placu Skrrzypek po raz czwarty wpisał się na listę strzelców i zrobiło się 7:3. Taki też rezultat utrzymał się do końca. Piłeczka Lobem w dobrym stylu rozpoczęła sezon, ale brawa też należą się dla Wolf Hart za ambitną walkę do ostatnich sekund.