( 1 : 6 )
Jesień 2022 - Totalbet 3. Liga 6x6

145' Sebastian Łuczak FC Albatros
126' Sebastian Łuczak FC Albatros
121' Jakub Hemperek FC Albatros
114' Krzysztof Strzelec FC Albatros
111' Michał Karaś FC Albatros
104' Mariusz Redosz FC Albatros
103' Michał Karaś FC Albatros
145' Bartłomiej Łaciak FC Albatros
126' Mariusz Redosz FC Albatros
117' Bartłomiej Folc FC Albatros
114' Bartłomiej Folc FC Albatros
104' Jakub Hemperek FC Albatros
1Szymon Milczarek FC Yelonki
1Piotr Zaręba FC Yelonki
1Michał Karaś FC Albatros
1Sebastian Łuczak FC Albatros

W niedzielny wieczór przyszło nam oglądać zmagania w 3 lidze szóstek, gdzie na przeciw siebie stanęły drużyny FC Yleonki vs FC Albatros. Już przed spotkaniem można było twierdzić, że to drużyna Gości będzie znacznie bardziej widoczna w tym spotkaniu, gdyż ich przeciwnik na 4 rozegrane mecze aż 3 razy ponosił klęskę. I tak tez się stało, a nasze domysły nie zawiodły nas. Już od pierwszych minut to Albatrosi pokazali swoją dominację i to do nich należało rozdawanie kart w tym spotkaniu. Pierwsze trafienie oglądaliśmy już po 3 minutach gry, wtedy to pewnym strzałem wynik spotkania otworzył Michał Karaś, a minutę później bramkę na 2:0 dołożył Mariusz Redosz po zagraniu Jakuba Hemperka. Kilka sytuacji mieli również przeciwnicy, jednak nie było im po drodze zdobycie bramki i za każdym razem strzał uprzedzał bramkarz, bądź był on po prostu za słaby. Goście z pewnością przechodzili do kolejnych ataków, a groźne sytuacje w raz z upływającym czasem zamienili na gole. W 14 minucie gola na 3:0 strzelił Karaś, a 3 minuty później bramkę dołożył Krzysztof Strzelec. Chwilę później Goście ponowie kreowali dogodne okazje i jak można było się domyśleć z łatwością zamieniali je na gole. W 17 minucie Strzelcem bramki tym razem nie był ,,Strzelec", a jego boiskowy kolega Bartłomiej Folc, który z zimną krwią posłał futbolówkę do siatki. 3 minuty później bramkę na 6:0 ustrzelił Hemperek i po tym golu jasno można było stwierdzić kto wyjdzie zwycięsko z tej potyczki. Chwilę przed przerwą Yelonki miały doskonałą sytuację na strzelenie swojej pierwszej bramki, a ową sytuację wykorzystał Szymon Milczarek, jednak była to jedynie bramka pocieszenia. W drugiej części meczu spotkanie nieco przygasło i nie oglądaliśmy już tylu trafień. Albatros dalej zdobywał gole, lecz już nie z taką łatwością jak w pierwszej części. Yeloki miały też sporo pecha, gdyż piłka za wszelką cenę nie chciała wpaść do siatki, a nie wykorzystane sytuacje się mściły i rywal ostatecznie wyprowadził dwa ciosy po bramkach Sebastiana Łuczaka. Finalnie mecz zakończył się wynikiem 1:8, a 3 punkty powędrowały na konto Gości.