( 2 : 1 )
2020 - 2. Liga Zimowa

150' Artur Zawadziński KS Precyzyjny Browar
148' Adrian Orlik KS Precyzyjny Browar
141' Maciej Kucharski KS Precyzyjny Browar
138' Adrian Orlik KS Precyzyjny Browar
130' Adrian Orlik KS Precyzyjny Browar
126' Adrian Orlik KS Precyzyjny Browar
107' Artur Zawadziński KS Precyzyjny Browar
103' Artur Zawadziński KS Precyzyjny Browar
136' Mariano Konopka Argentina FC
134' Guillerme Gerpe Argentina FC
133' Esteban Davalos Argentina FC
129' Emsy Okoko Argentina FC
111' Esteban Davalos Argentina FC
150' Maciej Bożkiewicz KS Precyzyjny Browar
148' Artur Zawadziński KS Precyzyjny Browar
141' Artur Zawadziński KS Precyzyjny Browar
138' Damian Falęta KS Precyzyjny Browar
130' Maciej Bożkiewicz KS Precyzyjny Browar
126' Damian Falęta KS Precyzyjny Browar
107' Damian Falęta KS Precyzyjny Browar
103' Damian Falęta KS Precyzyjny Browar
134' Esteban Davalos Argentina FC
133' Mariano Konopka Argentina FC
129' Carlos Benitez Argentina FC
111' Mariano Konopka Argentina FC
1Adrian Orlik KS Precyzyjny Browar

Dość nieoczekiwanie, wyrównanym meczem w drugiej lidze okazało się starcie KS Precyzyjnego Browaru z Argentina FC. Mecz rozpoczął się od agresywnej gry gospodarzy. Szybko bo już w trzeciej minucie wynik spotkania dla Browaru otworzył Artur Zawadziński, po podaniu Damiana Falęty. Od razu po straconej bramce Argentina przystąpiła do zdobycia wyrównującej bramki, ale mocny strzał z dystansu Mariano Konopki, świetnie wybronił Mateusz Gębarowski. Po chwili wynik dla gospodarzy podwyższył ponownie Zawadziński. W 11 minucie Albicelestes w końcu otworzyli swoje konto bramkowe,  po strzale Estebana Davalosa. Precyzyjny Browar próbował strzelić więcej bramek w pierwszej połowie, lecz dobrze między słupkami sprawował się Carlos Benitez. Po przerwie, tuż po gwizdku prowadzenie lidera rozgrywek zwiększył Adrian Orlik. Zaraz po tym, świetnym wyrzutem z autu bramkowego popisał się bramkarz Argentyńczyków, który asystował przy drugiej bramce Emsy'iego Okoko. Jeszcze dziesięć minut przed końcem losy spotkania się wahały, czego najlepszym dowodem remisowy wynik 5:5. Końcówka należała jednak do ekipy Macieja Kucharskiego. Artur Zawadziński świetnie asystował przy trzech bramkach w ostatnich minutach, lecz zawodnikiem spotkania został Adrian Orlik, którego cztery gole wydatnie pomogły w sięgnięciu po ten niezwykle cenny komplet punktów.