1Artur Pregowski UKS Południe Czosnów
1Artur Barwicki Chemik Bemowo
1Mateusz Goliczewski Chemik Bemowo
1Michał Politowski Chemik Bemowo

W pierwszym niedzielnym meczu pierwszej ligi siódemek UKS Południe Czosnów podejmował Chemika Bemowo. Gospodarze w pierwszej kolejce przegrali dość wyraźnie, natomiast ich rywale tydzień temu odnieśli pierwsze zwycięstwo w sezonie. Pierwsza połowa była w miarę wyrównana z lekkim wskazaniem na „Chemików”, którzy w dwunastej minucie objęli prowadzenie po golu Michała Marca i tego prowadzenia nie oddali do przerwy. Przez niemal całą drugą odsłonę to gospodarze prowadzili grę, ale w końcówce niewiele brakowało, a gracze z Czosnowa przechylili by szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Najpierw wyrównał Damian Krężlewicz, a chwilę później zawodnicy w biało-czerwonych koszulkach zmarnowali kilka przysłowiowych „setek”. Stare piłkarskie powiedzenie mówi, że nie wykorzystane sytuacje się… i właśnie Chemik wyprowadził zabójczy cios, a gola na wagę trzech punktów zdobył tuż przed końcowym gwizdkiem Piotr Urbański, dzięki czemu również zapracował na miano gracza meczu. Chemik pokonał skromnie ekipę z Czosnowa 2:1, zdobywając czwarty punkt w sezonie.