2Karim Abbasi Bemowski Skład
1Mateusz Mytko Bemowski Skład
1Daniel Chłystek Bemowski Skład
1Damian Metryka Gramy Bez Głowy

Początek meczu nie zwiastował tak wysokiej wygranej zespołu gości. To zawodnicy ekipy Gramy bez Głowy dłużej utrzymywali się przy piłce, częściej atakowali, lecz swojej przewagi nie potrafili przełożyć na bramkę. Rywale wyczekiwali odpowiedniego momentu do kontrataku i taki nadarzył się zaledwie 10 minut po rozpoczęciu meczu. Bemowski Skład objął prowadzenie, a kilka minut przed przerwą podwyższył go jeszcze dzięki czemu na przerwę schodził przy wyniku 2:0.
W drugiej połowie obraz meczu nie zmienił się w dalszym ciągu częściej przy piłce utrzymywali się gospodarze i próbowali szukać swoich szans w ataku pozycyjnym. W końcu udało im się strzelić gola. W polu karnym faulowany był Damian Metryka, a jedenastkę pewnie na bramkę zamienił Kamil Sierdziński. Gospodarze odzyskali nadzieje na odrobienie strat, jednak bardzo szybko ponownie ją stracili tym razem już bezpowrotnie. Zaledwie kilka minut później goście wykorzystali błąd w ustawieniu obrony gospodarzy i podwyższyli wynik na 3:1, a w samej końcówce dołożyli jeszcze jedno trafienie. Zawodnikiem meczu wybrany został napastnik drużyny gości Daniel Manista, który skutecznie siał popłoch w szeregach obronnych rywali.