1Łukasz Guściora Huragan Brothers
2Michał Araźny Lepiej Nie Pytaj
1Mateusz Rychlewski Lepiej Nie Pytaj
1Łukasz Wieczorek Huragan Brothers

Spotkanie dołu tabeli nie zapowiadało się ciekawie, jednakże początek meczu już pokazał, że będzie to interesująca rozgrywka. Versus wszedł w mecz jakby bardziej zmotywowany i oddawał od początku dużo mocnych i celnych strzałów, jednak dobrze w bramce LNP sprawował się Twardowski. Jego dobra dyspozycja ujawniła się przy rzucie karnym wywalczonym przez Versusa, kiedy wybronił dobry strzał w prawą część bramki. Versus najwyraźniej zmęczył się atakami, gdyż po paru minutach do głosu doszła ekipa LNP. Pierwsze trafienie dla białych koszulek zaliczył Hazu po podaniu po ziemi przez pół boiska zaserwowanym przez Rychlewskiego. Przy tej bramce bardzo przytomnie i sprytnie zachował się Łukasz Bimek, który ściągając za sobą obrońcę jednocześnie przepuścił między nogami podanie do Hazu. Mimo kilku dogodnych sytuacji wynik do przerwy nie uległ zmianie. Druga odsłona zaczęła się dobrze dla LNP, które podwyższyło wynik na 2:0 po bramce Rafała 'Demona' Dębskiego, który został obsłużony przez Araźnego. Kiedy wydawało się, że zawodnicy LNP kontrolują grę, Versus zerwał się do odrobienia strat. Najpierw błąd obrony Lepiej Nie Pytaj wykorzystał Daniel Bochenek, który odwdzięczył się za podanie od Łukasza Guściory. Dwie minuty później było już 2:2 dzięki bramce asystenta pierwszej bramki dla Versusa i asyście Łukasza Wieczorka. Kolejną minutę później Nieruchomości pierwszy raz wyszły na prowadzenie w tym meczu po woleju sprzed pola karnego Łukasza Piwińskiego. Prym drużyny w niebieskich koszulkach nie trwał jednak długo, gdyż po rzucie wolnym dla LNP zdołali Oni wyrównać, a autorem pięknej bramki został Grala. Idąc za ciosem podwyższyli wynik na 4:3 dzięki bramce Łukasza Bimka, któremu "patelnię" wyłożył Araźny. Ten ostatni postanowił dobić gwoździa do trumny Nieruchomościom i zaaplikował Im bramkę numer pięć po świetnym podaniu Rafała 'Demona' Dębskiego. LNP nie oddało już ani na chwilę inicjatywy w tym meczu i ustalając wynik na 5:3 dopisali na swoje konto trzy "oczka".