1Daniel Ostrowski Ciociosan
1Marek Bereza Ciociosan
2Rafał Żołądkiewicz Ciociosan
1Kamil Sopuch Ciociosan

Mecz rozpoczął się od zdecydowanej gry Ciociosanu, natomiast faworyt No Name sprawiał wrażenie jakby jego piłkarze jeszcze się nie obudzili. Efektem takiej postawy był gol dla Ciociosanu po akcji duetu Daniel Ostrowski - Piotr Kalinowski. Wtedy w grę No Name wkradła się nerwowość i po raz drugi zostali skontrowani. Od początku drugiej połowy No Name przystąpił do szturmu, chwilami zamykając przeciwnika na jego polu karnym. Błąd bramkarza No Name przy wybijaniu piłki zdecydował jednak o trzecim golu na Ciociosanu, a to przesądziło o wyniku. Kilka minut później Kamil Pietrusiński popisał się ładnym uderzeniem sprzed pola karnego i było 4:0. Gol Kalinowskiego zakończył ostatecznie kanonadę Ciociosanu, a wynik, choć niespodziewany - całkowicie zasłużony.