2Maciej Nockowski Moszna Squad
1Jacek Wróblewski Moszna Squad
1Michał Burzyński Moszna Squad
1Paweł Kalinowski Moszna Squad

Mistrz Ligi Bemowskiej, Bukat Diablos, zaliczył chyba najgorszy początek rubdy w swojej długiej historii. W czwartej kolejce mierzył się z wiosenną rewelacją, Moszna Squadem. Jeszcze przed pierwszym gwizdkiem dało się zauważyć dość poważną dysproporcję, Moszna na mecz przyszła w najsilniejszym zestawieniu, podczas gdy Diablosi musieli przez cały mecz grać w sześciu. Mając świadomość, że nawet w niepełnym składzie Bukat potrafi być niezwykle groźnym przeciwnikiem, Jajeczni nie pozwolili im rozwinąć skrzydeł, stosując ostry pressing i niemal nieustająco atakując. Pierwsze minuty gry były jeszcze wyrównane, ale wraz z kolejnymi kroplami deszczu padającymi na murawę Estadio de Tobruccu widać było rosnącą przewgę Moszny. Szybko też padł pierwszy, bardzo efektowny gol. Dobre podanie przed polem karnym dostał Paweł Kalinowski i huknął jak z armaty, nie dając szans bramkarzowi. Chwilę później było już 0:2, tym razem Kalinowski podawał Michałowi Burzyńskiemu, ewidentnie będącemu ostatnio w dobrej formie, gdyż oprócz stzelanych bramek bardzo dobrze zaczął sobie radzić w defensywie. Mimo to Bukat nie zamierzał składać broni i skupiać się tylko na wybijaniu piłki spod własnej bramki. Wywalczony rzut wolny na kontaktowego gola zamienił Łukasz Winek. Przed przerwą drugiego gola zdołał jeszcze dołożyć Kalinowski i druga połowa zaczęła się od rezulatatu 1:3. Dwubramkowa strata wyraźnie zniechęciła Diablosów, którzy wraz z narastającym deszczem, mieli coraz mniejszą ohotę do gry. Moszna, wręcz przeciwnie, na drugą połowę wyszły tak nakręcone, że prawie zaczęły trzaskać piruety. W obronę przeciwników, słynącą dotąd ze znakomitego zorganizowania, wchodzili z niesamowitą łatwością zachowując się jak szaleniec z bronią w amerykańskim liceum. Ofiarą padały kolejne bramki, na listę strzelców wpisywali się następni zawodnicy, a Burza z Kalinem poprawiali swoje dotychczasowe statystyki. Tuż przed końcem spotkania Bukat ponownie wykorzystał rzut wolny, tym razem nogą debiutującego w drużynie Staniszewskiego, co ostateczny rezultat spotkania ustaliło na poziomie 2:8. Moszna podtrzymały dobrą passę, wciąż nie mają na swoim koncie zwycięstwa, a Bukat Diablos, sensacyjnie, po tej kolejce znalazł się na ostatnim miejscu w tabeli.