( 4 : 1 )
Zima 2024 - 14.Liga
  • niedziela, 03 marzec 2024
  • 08:00

149' Taras Zozulyn Elektrowoźniak
146' Taras Zozulyn Elektrowoźniak
145' Liubomyr Maznychka Elektrowoźniak
136' Oleh Martsyniuk Elektrowoźniak
133' Taras Zozulyn Elektrowoźniak
130' Taras Zozulyn Elektrowoźniak
115' Taras Zozulyn Elektrowoźniak
113' Taras Zozulyn Elektrowoźniak
109' Yurij Radkevych Elektrowoźniak
109' Taras Zozulyn Elektrowoźniak
148' Jakub Pawlak KS Partyzant Włochy
126' Maksymilian Młynarczyk KS Partyzant Włochy
116' Marek Polit KS Partyzant Włochy
145' Ihor Radkevych Elektrowoźniak
136' Rostyslaw Marynets Elektrowoźniak
133' Artem Zhuk Elektrowoźniak
130' Liubomyr Maznychka Elektrowoźniak
113' Oleh Martsyniuk Elektrowoźniak
109' Oleh Martsyniuk Elektrowoźniak
126' Hubert Kozłowski KS Partyzant Włochy
1Taras Zozulyn Elektrowoźniak

W pierwszym niedzielnym meczu na sektorze D ElektroWoźniak podejmował KS Partyzant Włochy. Od pierwszych minut spotkania atmosfera na boisku była napięta, a obie drużyny starały się kontrolować przebieg gry. Jednak to gospodarze szybko przejęli inicjatywę i w 9 minucie Taras Zozulyn wpisał się do protokołu oszukując bramkarza rywali. Kilka sekund później Yurij Radkevych dołożył kolejną bramkę dla gospodarzy dając im prowadzenie 2:0. Skupione i cierpliwe budowanie akcji przynosiły coraz więcej okazji bramkowych dla gospodarzy, a Taras Zozulyn nie zawodził, zdobywając hat-tricka jeszcze przed przerwą. Pomimo dominacji EW, w 16 minucie popisał się  Marek Polit świetnym strzałem pod poprzeczkę dając pierwsze trafienie gościom. W drugiej połowie KS Partyzant Włochy próbował odrobić straty, a Maksymilian Młynarczyk zdobył bramkę dla gości. Jednak ElektroWoźniak nie zwalniał tempa, a Taras Zozulyn nadal był nie do zatrzymania, zdobywając kolejne bramki. Dołożenie goli przez Oleha Martsyniuka i Liubomyra Maznychka dodatkowo umocniło pozycję gospodarzy. Ostatnie trafienie dla KS Partyzant Włochy zaliczył Jakub Pawlak. Ostateczny wynik to 10:3 dla ElektroWoźniaka, który dominował przez całe spotkanie, a Taras Zozulyn był bezapelacyjnym bohaterem meczu, zdobywając aż siedem bramek.