( 3 : 2 )
Zima 2024 - 13.Liga
  • sobota, 27 styczeń 2024
  • 11:00

143' Aleksander Gotowiec NKS Piotrovia
128' Aleksander Gotowiec NKS Piotrovia
115' Aleksander Gotowiec NKS Piotrovia
111' Władysław Oryszczuk NKS Piotrovia
103' Władysław Oryszczuk NKS Piotrovia
150' Mateusz Rozenek FC Yelonki
149' Paweł Drewniak FC Yelonki
142' Paweł Drewniak FC Yelonki
136' Mateusz Rozenek FC Yelonki
135' Mateusz Rozenek FC Yelonki
123' Jarek Ostas FC Yelonki
104' Patryk Więckowski FC Yelonki
128' Władysław Oryszczuk NKS Piotrovia
115' Paweł Kaczorowski NKS Piotrovia
111' Szymon Chmielewski NKS Piotrovia
150' Paweł Drewniak FC Yelonki
149' Mateusz Rozenek FC Yelonki
142' Patryk Więckowski FC Yelonki
136' Tomasz Rozenek FC Yelonki
135' Adrian Wójcik FC Yelonki
123' Mateusz Rozenek FC Yelonki
104' Paweł Drewniak FC Yelonki
1Mateusz Rozenek FC Yelonki

O godzinie 11:00 doszło do starcia pomiędzy drużynami NKS Piotrovia vs FC Yelonki. Lepiej w to spotkanie weszła ekipa gospodarzy i już w 3. minucie Władek Oryszczuk popisał się precyzyjnym uderzeniem z dystansu, nie dając żadnych szans bramkarzowi rywali. Na odpowiedź gości długo nie trzeba było czekać i minutę później Patryk Więckowski, po asyście Pawła Drewniaka doprowadził do wyrównania. W 11. minucie NKS świetnie wykorzystał rzut rożny i Oryszczuk ponownie trafił do siatki. W 15. minucie prowadzenie podwyższył Alek Gotowiec, po podaniu Pawła Kaczorowskiego. W 23. minucie drugą bramkę dla gości zdobył Jarek Ostas, po asyście Tomasza Rozenka. W drugiej odsłonie spotkania, NKS kontynuował swoją ofensywną grę i w 28. minucie Oryszczuk znalazł niekrytego Gotowca, a ten ponownie pokonał bramkarza. Jednakże goście nie zamierzali się poddawać i w 35. minucie Mateusz Rozenek wykorzystał świetne podanie Adriana Wójcika, a minutę później doprowadził do remisu, po asyście swojego brata. W 42. minucie Drewniak oddał mocny strzał, który odbił się od poprzeczki a następnie pechowo od pleców bramkarza NKSu i goście wyszli na prowadzenie. Jednakże to prowadzenie nie trwało długo, bo Gotowiec mocnym strzałem po ziemi pokonał bramkarza i skompletował hat tricka. W 49. minucie FC Yelonki przeprowadzili zabójczą kontrę, zakończoną kolejnym trafieniem Drewniaka. Końcówka meczu była niezwykle emocjonującą i NKS robił wszystko by wyrównać a nawet przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść ale to goście zamknęli wynik strzelając w 50. minucie na 5:7.