( 5 : 1 )
Zima 2024 - 13.Liga
  • sobota, 06 styczeń 2024
  • 20:00

148' Hikmatullo Przypadkowa Zbieranina
144' Zafar Przypadkowa Zbieranina
134' Hikmatullo Przypadkowa Zbieranina
129' Hikmatullo Przypadkowa Zbieranina
124' Sharif Przypadkowa Zbieranina
123' Sharif Przypadkowa Zbieranina
109' Hikmatullo Przypadkowa Zbieranina
105' Zafar Przypadkowa Zbieranina
101' Hikmatullo Przypadkowa Zbieranina
148' Mekhrob Przypadkowa Zbieranina
144' Hikmatullo Przypadkowa Zbieranina
129' Sharif Przypadkowa Zbieranina
124' Hikmatullo Przypadkowa Zbieranina
123' Hikmatullo Przypadkowa Zbieranina
105' Sharif Przypadkowa Zbieranina
101' Sharif Przypadkowa Zbieranina
143' Mateusz Rozenek FC Yelonki
108' Mateusz Rozenek FC Yelonki
1Hikmatullo Przypadkowa Zbieranina

O godzinie 20:00 na boisku przy ulicy Obrońców Tobruku 11 gościliśmy drużyny FC Samand vs FC Yelonki .Tak jak o Gościach dzisiejszego pojedynku co nieco wiemy, to Gospodarze, jako debiutanci, stali pod znakiem zapytania jeśli chodzi o poziom umiejętności boiskowych, ale już od samego początku pokazali, że nie przyszli być chłopcem do bicia. Już w 1 minucie Hikamatullo rozpoczął strzelanie, a w 5 minucie swoją cegiełkę dołożył Zafar. FCY nie chciało łatwo dać za wygraną, strzelając bramkę w 8 minucie, ale już minutę później kontrole przejęli z powrotem Gospodarze i przywrócili swoją dwu-bramkową przewagę. Taki rezultat utrzymywał się do 23 minuty, kiedy to ponownie FC Samand dwukrotnie otworzył obronę przeciwnika co wykorzystał Sharif. Na następną odsłonę gry obie drużyny wychodziły z wynikiem 5:1. Druga połowa zaczęła się tak samo jak pierwsza skończyła. Atakowanie kontynuowała drużyna Gospodarzy, która w 29 i 36 minucie trafiła do sitaki rywali. 7 minut przed końcem meczu ekipa FCY zdobyła swoje drugie trafienie, lecz było już zbyt późno na odrobienie 5 bramkowej straty. Ostatnie słowo mieli ponownie FC Samand, którzy przed końcowym gwizdkiem dwukrotnie zmusili bramkarza przeciwników do wyjęcia piłki z siatki. Ostateczny wynik spotkania to 9:2 dla drużyny FC Samand