Zima 2024 - 11.Liga
Kolejka 10
  • niedziela, 10 marzec 2024
  • 20:00

145' Rafał Jaroszewski Nie Ma Mocnych
144' Rafał Jaroszewski Nie Ma Mocnych
131' Jan Kozakiewicz Nie Ma Mocnych
130' Adrian Kulmaczewski Nie Ma Mocnych
126' Jan Kozakiewicz Nie Ma Mocnych
125' Jakub Wesołowski Nie Ma Mocnych
121' Jan Kozakiewicz Nie Ma Mocnych
118' Bartosz Kozakiewicz Nie Ma Mocnych
110' Jakub Wesołowski Nie Ma Mocnych
145' Jan Kozakiewicz Nie Ma Mocnych
144' Bartosz Kozakiewicz Nie Ma Mocnych
131' Bartosz Kozakiewicz Nie Ma Mocnych
130' Dominik Ambroziak Nie Ma Mocnych
126' Dominik Ambroziak Nie Ma Mocnych
125' Jan Kozakiewicz Nie Ma Mocnych
121' Rafał Jaroszewski Nie Ma Mocnych
118' Jan Kozakiewicz Nie Ma Mocnych
110' Jan Kozakiewicz Nie Ma Mocnych
1Jan Kozakiewicz Nie Ma Mocnych

Spotkanie pomiędzy AJS Parts a ekipą Nie Ma Mocnych zapowiadało się jako starcie dwóch równorzędnych drużyn, co sprawiało, że mogliśmy oczekiwać zaciętej rywalizacji. Już na początku meczu widoczne było wyrównanie sił, a obydwie drużyny prezentowały ofensywny styl gry, stwarzając wiele akcji do ataku w obie strony boiska. Pierwsze trafienie padło dopiero w 10 minucie, kiedy Jakub Wesołowski z ekipy Nie ma Mocnych pokazał się z bardzo precyzyjnym strzałem. Jednak szybko odpowiedzieli gospodarze, a Kasjan Wrotniewski świetnie wrzucił piłkę w pole karne, gdzie Jakub Sierociński umiejętnie umieścił ją w siatce głową. Tempo meczu nieco się zwiększyło, co przyniosło kolejne trafienia dla drużyny Nie Ma Mocnych. Najpierw Bartosz Kozakiewicz w 18 minucie, a potem Jan Kozakiewicz w 21 minucie skutecznie wykorzystali sytuacje podbramkowe. Tuż przed końcem pierwszej połowy ponownie strzelił Jakub Wesołowski, podnosząc prowadzenie gości. W drugiej połowie gospodarze postanowili zwiększyć tempo gry, ale to ekipa Nie Ma Mocnych nadal kontrolowała przebieg meczu. Adrian Kulmaczewski i Jan Kozakiewicz trafili kolejno w 30 i 31 minucie, demonstrując swoją dominację. Kolejne trafienie dla AJS Parts zaliczył Jakub Sierociński w 34 minucie. Na zakończenie meczu goście jeszcze bardziej zdecydowanie podkręcili tempo, a Rafał Jaroszewski zdobył dwie bramki w 44 i 45 minucie. Ostateczny wynik 3:9 na korzyść Nie Ma Mocnych ustalił Adrian Franczuk w 50 minucie.