Zima 2024 - 8.Liga
Kolejka 10
  • niedziela, 10 marzec 2024
  • 08:00

145' Tomasz Balcerzak FC Screamers
143' Tomasz Balcerzak FC Screamers
142' Jakub Górzyński FC Screamers
135' Krystian Kryłowski FC Screamers
134' Patryk Borowski FC Screamers
131' Patryk Gorzycki FC Screamers
147' Ashot Galstyan Warsaw Bad Boys
146' Maciej Pyrka Warsaw Bad Boys
140' Michał Matynia Warsaw Bad Boys
140' Maciej Pyrka Warsaw Bad Boys
130' Piotr Lach Warsaw Bad Boys
129' Konrad Kozłowski Warsaw Bad Boys
128' Konrad Kozłowski Warsaw Bad Boys
127' Piotr Lach Warsaw Bad Boys
124' Konrad Kozłowski Warsaw Bad Boys
117' Bartosz Staniszewski Warsaw Bad Boys
116' Damian Borowski Warsaw Bad Boys
108' Maciej Pyrka Warsaw Bad Boys
106' Piotr Lach Warsaw Bad Boys
142' Tomasz Balcerzak FC Screamers
134' Jakub Górzyński FC Screamers
130' Konrad Kozłowski Warsaw Bad Boys
129' Piotr Lach Warsaw Bad Boys
128' Bartek Podobas Warsaw Bad Boys
127' Bartosz Staniszewski Warsaw Bad Boys
124' Piotr Lach Warsaw Bad Boys
117' Bartosz Jakubiel Warsaw Bad Boys
116' Maciej Pyrka Warsaw Bad Boys
108' Piotr Lach Warsaw Bad Boys
106' Konrad Kozłowski Warsaw Bad Boys
1Maciej Pyrka Warsaw Bad Boys

O godzinie 8 rozpoczęło się spotkanie w ramach 8 ligi szóstek, a na przeciw siebie stanęły ekipy FC Screamers vs Warsaw Bad Boys. Mecz niezwykle ważne był dla drużyny Gości, którym jedynie remis starczyłby do zdobycia mistrzostwa 8 ligi szóstek, więc przed meczem liczyliśmy na spore zaangażowanie. Początkowo ekipy zachowawczo starały się otworzyć drogę do zdobycia pierwszego gola, lecz kiedy nadążyła się dobra okazja na otwórzcie wyniku brakowało dobrego wykończenia i na pierwsze trafienie mieliśmy trochę poczekać. W końcu po 6 minutowych staraniach sposób na pokonanie bramkarza znalazł Piotr Lach i pewnym strzałem wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie. Po tym trafieniu dość szybko przyszło nam oglądać kolejne trafienie, bowiem w 8 minucie spotkania fantastycznym strzałem z pierwszej piłki popisał się Maciej Pyrka, umieszczając futbolówkę w samo okienko. Dobra passa nie opuszczała WBB i w dalszej serii zdarzeń gracze w fioletowych koszulkach dorzucili trzy trafienia i na protokole widniał wynik 0:5. Po zmienię stron Goście szybko zdobyli kolejne gole, bowiem już 5 minuty po rozpoczęciu drugiej połowy zanotowali aż 4 trafienia. Gospodarze na swoje pierwsze trafienie musieli czekać aż do 31 minuty i wtedy to Patryk Gorzycki pewnym uderzeniem ugościł piłę w siatce, lecz ciężko mówić tu o radości, kiedy na protokole widniał wynik 1:9. W końcówce meczu FC Screamers zaczęło wykorzystać swoje okazje doprowadzając do wyniku 3:9, jednak ciężko było tu wierzyć w jakikolwiek powrót do zaciętej gry. Pod sam koniec meczu ekipy rozwiązały worek z bramkami, a mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 7:13 co gwarantowało Gościom upragnione Mistrzostwo.