( 1 : 3 )
Zima 2024 - 4.Liga
  • niedziela, 04 luty 2024
  • 11:00

149' Karol Nowak Unatletico
145' Karol Nowak Unatletico
141' Michał Machitko Unatletico
136' Karol Nowak Unatletico
127' Mateusz Drabik Unatletico
120' Karol Nowak Unatletico
117' Karol Nowak Unatletico
109' Michał Machitko Unatletico
145' Artur Piskorz Unatletico
141' Karol Nowak Unatletico
127' Karol Nowak Unatletico
120' Tytus Lipiński Unatletico
117' Krzysztof Rzewuski Unatletico
109' Kamil Kucharski Unatletico
1Lubomyr Lakotyr FC Lunan
1Andriy Voloshchuk FC Lunan
1Karol Nowak Unatletico

Jedynym meczem na czwartym poziomie rozgrywkowym w Lidze Bemowskiej był pojedynek zespołów Unatletico i FC Lunan. Od samego początku widać było wysoki i za razem wyrównany poziom tej rywalizacji. Dopiero w 9 minucie Gospodarzom udało się pokonać defensywę rywali i trafić za zasługą Michała Machitko. Wymiana ciosów, która potem nastąpiła obfitowała ze wszystko, oprócz bramek. Te udało się trafiać jedynie zawodnikom Gospodarzy, bo w 17 i 20 minucie po dwóch akcjach Karola Nowaka przewaga Unatletico została zwiększona do 3 bramek. Przed przerwą swoje trzy grosze dorzucić udało się ekipie Gości, która za sprawą Mikhailo Heivych zdobyła swoje pierwsze trafienie w tym meczu. Drugą połowę można określić mianem „gonitwy”. Najpierw do gola kontaktowego doprowadzili Goście, szybko odpowiedzieli im Gospodarze. Następnie ponownie Goście i ponownie Gospodarze zwiększyli prowadzenie do 2 bramek. Na 5:4 trafił Andrii Voloshchuk, ale od razu z odpowiedzią przyszedł Michał Machitko, przywracając dwubramkowy stan rzeczy. W 45 minucie tym razem Zakhari Mor znalazł drogę do siatki rywali. Ale w tej samej minucie swoim czwartym trafieniem popisał się Kacper Nowak. Ostatni raz w tym meczu, w 48 minucie, ponownie gola kontaktowego trafili gracze Gości, ale tak jak to miało okazję się powtórzyć, ponownie odrobił Kacper Nowak, kończąc mecz z 5 bramkami! Rzutem na taśmę FCL ostatecznie zmniejszyło stratę do 1 bramki, ale nie udało im się wyrwać punktów swoim przeciwnikom. Zawodnicy FC Lunan cały mecz próbowali z całych sił odrobić stratę do Unatletico, ale nigdy im się to nie udało. Końcowy wynik spotkania to 8:7 dla Unatletico.