( 2 : 4 )
Zima 2024 - 4.Liga
  • niedziela, 21 styczeń 2024
  • 13:00

138' Lubomyr Lakotyr FC Lunan
133' Zakharii Mor FC Lunan
123' Zakharii Mor FC Lunan
114' Zakharii Mor FC Lunan
148' Krzysztof Mamla Chłopcy z Bielan
141' Kamil Kuczewski Chłopcy z Bielan
117' Andrzej Łukomski Chłopcy z Bielan
116' Kamil Kuczewski Chłopcy z Bielan
112' Kamil Kuczewski Chłopcy z Bielan
107' Andrzej Łukomski Chłopcy z Bielan
148' Kamil Kuczewski Chłopcy z Bielan
141' Krzysztof Mamla Chłopcy z Bielan
116' Marcin Szewczyk Chłopcy z Bielan
112' Kamil Gałecki Chłopcy z Bielan
107' Krzysztof Mamla Chłopcy z Bielan
1Michail Kurtash FC Lunan
125' Marcin Szewczyk Chłopcy z Bielan
1Kamil Kuczewski Chłopcy z Bielan

W 4 lidze FC Lunan staje naprzeciw Chłopcom z Bielan, mecz zaczynamy od bramki Andrzeja Łukomskiego, który idealnie odnajduje się w polu karnym przeciwnika. 12 minuta spotkania drużyna Lunan otrzymuje żółtą kartkę i te sytuacje dobrze wykorzystuje CHzB za sprawą Kamila Kuczewskiego. Mijają 2 minuty i po odbiorze piłki bramkę kontaktową strzela Zakharii Mor. W 16 minucie Marcin Szewczyk wystawia piłkę do Kamila Kuczewskiego i podwyższa wynik, 60sekund później drugi raz na listę strzelców wpisuje się Andrzej Łukomski, gdzie po błędzie bramkarza piłka wpada do bramki. Dwie minuty przed końcem indywidualnie sam na sam do bramki przeciwnika trafia Zakharii Mor. Bramkę kontaktową w 33 minucie jednocześnie hattricka zdobywa Zakharii , 5 minut później bramkę z główki trafia Lubomyr Lakotyr wyrównując tym wynik spotkania. Po straceniu prowadzenia straty odrabia Kamil Kuczewski, który po strzale zza pola karnego pokonuje bramkarza FC Lunan. Gospodarze z całych sił starają się wrócić do spotkania, lecz dobra i rozważna gra w defensywie ekipy z Bielan uniemożliwia im to. Wynik końcowy w 48 minucie pieczętuje Krzysztof Mamla. Podczas tego meczu widzieliśmy, co znaczy prawdziwy sportowy duch. Obie drużyny walczyły do samego końca.