( 2 : 3 )
Zima 2024 - 4.Liga
  • sobota, 06 styczeń 2024
  • 20:00

147' Ivan Homozov King Style
146' Ivan Homozov King Style
143' Trevor Orwaeze King Style
138' Ivan Homozov King Style
137' Ivan Homozov King Style
130' Ivan Homozov King Style
118' Ivan Homozov King Style
117' Ivan Homozov King Style
148' Achraf Tanoulmi Maghreb United
145' Ali Soudi Maghreb United
133' Ali Soudi Maghreb United
127' Achraf Tanoulmi Maghreb United
120' Yassine Ifguisse Maghreb United
106' Ali Soudi Maghreb United
102' Ali Soudi Maghreb United
147' Yarik Vlasenko King Style
146' Yarik Vlasenko King Style
143' Ivan Homozov King Style
137' Mark Kraj King Style
130' Trevor Orwaeze King Style
148' Urivan Diaz Maghreb United
145' Urivan Diaz Maghreb United
133' Saul Green Maghreb United
127' Urivan Diaz Maghreb United
102' Urivan Diaz Maghreb United
1Mark Kraj King Style
1Ivan Homozov King Style

W starciu King Style z Maghreb United na otwarcie sezonu Czwartej Ligi Szóstek spodziewaliśmy się dobrego widowiska i trzeba przyznać, że oba zespoły nie zawiodły i stworzyły fantastyczne show. Już po 6 minutach goście prowadzili 0:2 po dublecie Ali Saudiego i wydawało się, że kolejne trafienia dla gości będą kwestią czasu. Lecz gospodarze szybko się ocknęli i zaczęliśmy oglądać bardziej wyrównane zawody. Po nieco ponad kwadransie Ivan Homozov dał kontakt KS, a po chwili ten sam zawodnik huknął z dystansu i mieliśmy remis 2:2. Ten jednak nie utrzymał się do przerwy, gdyż w 20 minucie Yassine Ifguisse odebrał futbolówkę, zabrał się z nią i po indywidualnej akcji wyprowadził ponownie Maghreb na prowadzenie. Stąd też do przerwy było 2:3. Tuż po zmianie stron załoga w białych koszulkach sprawą Achrafa Tanoulmiego podwyższyła na 2:4, ale po pół godzinie gry hat-tricka skompletował kapitalnie dysponowany tego dnia Homozof i znowu King Style był blisko rywali. Ci odpowiedzieli trzecią w tym spotkaniu bramką Saudiego, ale niedługo potem Homozov po raz czwarty wpisał się na listę strzelców i było 4:5. W 38 minucie wspomniany snajper gospodarzy wyłuskał futbolówkę od obrońcy i potężnym uderzeniem doprowadził do remisu 5:5. W 43 minucie Homozov wystąpił tym razem w roli asystenta, a gola zdobył sytuacyjnym strzałem z czuba Trevor Orwaeze. Mieliśmy wtedy 6:5, ale nie był to koniec emocji. W 45 minucie dobrze dysponowany w tej potyczce Urivan Diaz zagrał do Ali Saudiego, a ten po raz czwarty wpisał się do protokołu i zrobiło się 6:6. Nie minęło 60 sekund i na 7:6 uderzył nie kto inny jak Homozov, a dosłownie minutę później napastnik KS dorzucił jeszcze siódme (!) w tym starciu trafienie i gospodarze odskoczyli na 8:6. MU nie poddawali się i po kolejnej minucie Tanoulmi załadował piłkę do sieci i mieliśmy już tylko 8:7. Mimo okazji z obu stron ten rezultat już się nie zmienił. King Style po pasjonującym spotkaniu wygrał z Maghreb United i dzięki temu w swoim debiucie w Lidze Bemowskiej zainkasował premierowe trzy punkty.