( 5 : 3 )
Zima 2024 - 2.Liga
  • sobota, 10 luty 2024
  • 20:00

149' Krystian Nowakowski Union Of Boys
146' Bartek Saramonowicz Union Of Boys
141' Michał Lenczewski Union Of Boys
140' Antek Lazurko Union Of Boys
136' Krystian Nowakowski Union Of Boys
131' Kacper Sęk Union Of Boys
130' Kacper Sęk Union Of Boys
119' Michał Lenczewski Union Of Boys
117' Bartek Goździewski Union Of Boys
113' Kacper Sęk Union Of Boys
112' Krystian Nowakowski Union Of Boys
110' Filip Szewczyk Union Of Boys
142' Patryk Hermann Husaria Mokotów III
118' Kamil Kapica Husaria Mokotów III
117' Kamil Kapica Husaria Mokotów III
114' Brajan Alterman Husaria Mokotów III
149' Kacper Sęk Union Of Boys
146' Michał Lenczewski Union Of Boys
141' Bartek Goździewski Union Of Boys
140' Michał Lenczewski Union Of Boys
131' Bartek Goździewski Union Of Boys
130' Krystian Nowakowski Union Of Boys
119' Maciej Kuligowski Union Of Boys
117' Michał Lenczewski Union Of Boys
113' Bartek Goździewski Union Of Boys
112' Bartek Goździewski Union Of Boys
110' Krystian Nowakowski Union Of Boys
142' Wiktor Kruczyński Husaria Mokotów III
118' Maksymilian Jończyk Husaria Mokotów III
117' Tomasz Hubner Husaria Mokotów III
1Krystian Nowakowski Union Of Boys

O godzinie 20 doszło do starcia w ramach 2 ligi szóstek, gdzie na przeciw siebie stanęły drużyny Union of Boys vs Husaria Mokotów. Przez pierwsze minuty spotkania były dość zachowawcze, a obie ekipy próbowały małymi krokami otworzyć sobie drogę do pierwszego gola w tym meczu, jednak przez dłuży czas żadna z ekip nie mogą sfinalizować akcji. Dopiero po 10 minutowej ciszy jako piersi cios zadali Gospodarze, a dokładniej to Filip Szczyk silnym uderzeniem pokonał bramkarza. Po tym trafieniu UOB nabrało rozpędu i od razu przeszli do konstruowania kolejnych składnych akcji, a to szybko zapobiegało dwoma golami, gdzie piłkę do siatki pierw skierował Nowakowski i później Kacper sęk. Tam fakt dość mocno rozzłościł drużynę przeciwną, która jak najszybciej chciała odrobić starty bramkowe. Na ich odpowiedź nie trzeba było długo czekać, bowiem w 14 i 17 minucie Husariia zdobyła dwa trafienia, a dzięki temu mecz znów zrobił się zacięty. Mimo tego to Gospodarze lepiej operowali piłka i stwarzali sobie więcej okazji podbramkowych co świetnie można było wywnioskować po ich kolejnych trafieniach, a pierwsza połowa spotkania skończyła się wynikiem 5:3. Po zmienię stron liczyliśmy, że Goście podkręcą tempo i będą zacięcie walczyć o zdobycie trzech punktów, jednak rzeczywistość była nieco inna. Po zmienię stron Union ruszył z pełnym impetem deklasując rywali nieustannymi atakami co pozwoliło im wypracować wysoką przewagę 9:3 i po mału można było się domyślać, że to właśnie w ich ręce trafia trzy punkty. Goście zaś nie zamierzali się od tak poddać i po mimo wysokiej różnicy bramkowej cały czas starali się uprzykrzać grę przeciwnikom dzięki czemu w 42 minucie byliśmy świadkami trafienia na 9:4. W końcówce spotkania Union wbił gwóźdź do trumny zadając rywalom ostatecznie jeszcze 3 trafienia i finalnie mecz zakończył się wynikiem 12:4.