( 4 : 3 )
Zima 2024 - SuperLiga
  • niedziela, 11 luty 2024
  • 20:00

143' Damian Sokołowski SS Cyrkulatka
142' Adam Mazurek SS Cyrkulatka
138' Dominik Skubisz SS Cyrkulatka
137' Dominik Skubisz SS Cyrkulatka
134' Piotr Mazurek SS Cyrkulatka
132' Piotr Mazurek SS Cyrkulatka
126' Jan Szklarzewicz SS Cyrkulatka
125' Adam Mazurek SS Cyrkulatka
122' Jan Szklarzewicz SS Cyrkulatka
110' Dominik Skubisz SS Cyrkulatka
102' Piotr Mazurek SS Cyrkulatka
133' Krzysztof Matyja Klaunfiesta
127' Dominik Gąsior Klaunfiesta
123' Bartłomiej Zawadzki Klaunfiesta
120' Bartłomiej Zawadzki Klaunfiesta
105' Jakub Grunas Klaunfiesta
143' Jan Szklarzewicz SS Cyrkulatka
142' Jan Szklarzewicz SS Cyrkulatka
138' Marcin Wieliczuk SS Cyrkulatka
137' Marcin Wieliczuk SS Cyrkulatka
134' Dominik Skubisz SS Cyrkulatka
132' Dominik Skubisz SS Cyrkulatka
126' Dominik Skubisz SS Cyrkulatka
122' Dominik Skubisz SS Cyrkulatka
133' Bartłomiej Zawadzki Klaunfiesta
127' Filip Korda Klaunfiesta
123' Jakub Grunas Klaunfiesta
120' Jakub Grunas Klaunfiesta
105' Bartłomiej Zawadzki Klaunfiesta
1Dominik Skubisz SS Cyrkulatka

Mimo zaskakująco słabego początku rozgrywek SS Cyrkulatka bez wątpienia była faworytem potyczki z Klaunfiestą. Ich doświadczenie z gry na najwyższym szczeblu powinno pozwolić na podniesienie z boiska pierwszych trzech punktów w trwającym sezonie. Pierwsza połowa starcia była niespodziewanie bardzo wyrównana. Niemalże na każde trafienie gospodarzy odpowiadali mniej doświadczeni przeciwnicy. Dopiero sekundy przed przerwą decydujący cios zadał Adam Mazurek, który pozwolił na zejście do „szatni” prowadząc 4:3. W drugiej połowie wyrównane było jedynie pierwsze 10. minut. W tym trudnym czasie dla SS Cyrkulatki wiodącą rolę odgrywał Piotr Mazurek, który odpowiadał za defensywę i napędzenie akcji od własnej bramki. Ostatni kwadrans pojedynku należał już do ofensywy gospodarzy, gdzie świetne statystyki zapisał na swoje konto Dominik Skubisz. Wraz z Janem Szklarzewiczem mieli duży wpływ na końcową wygraną 11:5. Końcówka meczu pokazała, że SS Cyrkulatka jest w stanie zagrać znacznie lepiej, niż pokazują to wyniki. Warto również dodać, że mimo wyraźnej przewagi bramkowej, byli dość nieskuteczni. W Klaunfieście z kolei tempa rywalom starali się dotrzymywać Bartłomiej Zawadzki oraz Jakub Grunas, lecz zdecydowanie zabrakło wsparcia od kolegów. Szukając pozytywów należy zwrócić uwagę, że goście z meczu na mecz przegrywają mniejszą różnicą goli i być może progres w końcu pozwoli zdobyć pierwsze punkty.