( 2 : 2 )
Zima 2024 - SuperLiga
  • niedziela, 11 luty 2024
  • 19:00

134' Bartek Goździewski eXc Mobile Ochota
123' Karol Bienias eXc Mobile Ochota
145' Dmytro Kashuba Fair Partner
144' Dmytro Kashuba Fair Partner
119' Oleksandr Chumachenko Fair Partner
101' Dmytro Kashuba Fair Partner
134' Karol Bienias eXc Mobile Ochota
123' Damian Patoka eXc Mobile Ochota
145' Maksym Bozhko Fair Partner
144' Andrii Bubenko Fair Partner
119' Yevhen Novikov Fair Partner
1Dmytro Kashuba Fair Partner

O 19:00 na boisku „B” rozpoczęło się hitowe starcie w Superliga6. Dwie niepokonane ekipy w tym sezonie stanęły ze sobą w szranki. Mowa tu o Exc Mobile Ochota i Fair Partner. Już w 1 minucie mieliśmy otwarcie spotkania po błędzie w wyprowadzeniu gospodarzy, który bezlitośnie wykorzystał Dmytro Kashuba. Po tym trafieniu przyjezdni lekko się wycofali i czekali na swoje okazje z kontrataku. Ochota jednak konsekwentnie atakowała i w 13 minucie jeden z graczy w czerwonych trykotach mocno wgrał piłkę w pole karne. Ta odbiła się od jednego z obrońców i wpadła do siatki. Mieliśmy zatem 1:1. W końcówce pierwszej połowy mieliśmy jeszcze szybka wymianę ciosów i po przerwie zaczynaliśmy od wyniku 2:2. Po zmianie stron to gospodarze pierwsi trafili do siatki. Dokładniej zrobił to Bartek Gozdziewski z bliskiej odległości wykończył podanie od swojego partnera. Kolejne momenty należały do przyjezdnych. Najpierw szybki kontratak i wyłożenie piłki do pustej bramki, a chwile później dobrze rozegrany rzut rożny i to oni prowadzili 3:4. Wynik ten udało im się dowieźć do końca spotkania i to oni są jedyna ekipa z kompletem zwycięstw w Superliga6.