( 4 : 0 )
Jesień 2023 - Totalbet 10. Liga 6x6
  • niedziela, 17 wrzesień 2023
  • 16:00

135' Maksim Vasileu Team Ivulin 2023
122' Artem Bohatikov Team Ivulin 2023
120' Maksim Marshou Team Ivulin 2023
104' Oleh Kozmedub Team Ivulin 2023
103' Oleh Kozmedub Team Ivulin 2023
142' Michał Adach Ikeros Kielianos F.C
135' Roman Dubitski Team Ivulin 2023
104' Vladislav Łaurynović Team Ivulin 2023
103' Vladislav Łaurynović Team Ivulin 2023
142' Robert Adach Ikeros Kielianos F.C
1Artem Bohatikov Team Ivulin 2023

W spotkaniu otwarcia sezonu jesiennego Dziesiątej Ligi Szóstek pomiędzy Team Ivulin 2023 oraz Ikeros Kelianos F.C faworytem byli nominalni goście, ale to komanda rodem z Białorusi rozpoczęła ten mecz w imponującym stylu. Już w 3 minucie Vladislav Łaurynović świetnie wyłożył piłkę na „pustaka” do Olega Kozneduda, a ten z bliska umieścił ją w siatce. Po kolejnych 60 sekundach ten sam duet w bliźniaczo podobnej akcji poprawił na 2:0 i IK F.C musieli odrabiać straty. Drużyna w czarnych koszulkach próbowała tego głównie za sprawą Michała Adacha, ale doskonale spisywał się golkiper Artem Bohatikov. Mimo że goście kreowali sobie sytuacje, to gospodarze zdołali zadać następny cios. W 20 minucie dość przypadkowego gola zdobył Maksim Marshou, ale 2 minuty później o przypadku nie mogło być mowy. Wtedy to bramkarz Ivulina Bohatikov kapitalnie uderzył z rzutu wolnego i mieliśmy już 4:0. Taki też stan utrzymał się do przerwy, chociaż Ikreros dwukrotnie obili obramowanie, do tego też Bohatikov kilka razy musiał wykazać się swoimi umiejętnościami. Po zmianie połów mecz się nieco wyrównał i z tego powodu przez dłuższy czas nie oglądaliśmy bramek. Na kwadrans przed końcem Biało-czerwono-biali zaatakowali ponownie. Po fantastycznym indywidualnym rajdzie Roman Dubitski podał do Maksima Vasileu, a ten podwyższył na 5:0. W odpowiedzi, w 42 minucie, przełamał się Adach. Napastnik gości mógł skompletować dublet, ale raz trafił w poprzeczkę, a chwilę później spudłował z karnego. Gospodarze również mieli swoje szanse, ale ostatecznie rezultat 5:1 już się nie zmienił. Team Ivulin 2023 po gorszym lecie z impetem wszedł w jesienne rozgrywki i coś nam się wydaje, że ten zespół sporo namiesza. Ikeros zaś zanotowali falstart, ale mieli w tym starciu kilka niezłych momentów, toteż spodziewamy się, że szybko wrócą na zwycięski szlak.