( 2 : 2 )
Jesień 2023 - Totalbet 9. Liga 6x6
  • niedziela, 29 październik 2023
  • 18:00

146' Patryk Tylak Legosłowianie
137' Igor Ziółkowski Legosłowianie
131' Rafał Falisz Legosłowianie
124' Daniel Ladziński Legosłowianie
109' Igor Ziółkowski Legosłowianie
121' Franek Hass FC Stała Gwardia
103' Adam Smoleń FC Stała Gwardia
146' Mateusz Laskus Legosłowianie
137' Robert Yesayan Legosłowianie
131' Daniel Ladziński Legosłowianie
124' Igor Ziółkowski Legosłowianie
121' Sebastian Musiał FC Stała Gwardia
1Igor Ziółkowski Legosłowianie

Mecz na szczycie ligi 9 między drużynami Legosłownainie i FC Stała Gwardia na papierze miał być dobrym widowiskiem i w rzeczywistości też się takim okazał. Drużyny z samego szczytu tabeli rywalizowały o plasowanie na podium i każde zdobycze punktowe przybliżają je do strefy medalowej. Mecz zaczął się od szybkiej bramki Adama Smolenia, który dał prowadzenie Gościom już po 3 minutach gry. Zdeterminowani odrobić straty Gospodarze odpowiedzieli swoją akcją bramkową, a piłkę do bramki wpakował Igor Ziółkowski. Prawie do końca pierwszej połowy mecz utrzymywał się na wyrównanym poziomie, kiedy to Stała Gwardia wykorzystała błąd Gospodarzy i wyszła na prowadzenie. Jednak nie mogła cieszyć się długo ze swojej przewagi, bo już po 3 minutach szybka kontra Legosłowian zakończyła się bramką na 2:2. Druga połowa zapowiadała kontynuację wymiany ciosów między obiema drużynami i wyrównaną rywalizację, a okazało się zgoła inaczej. Legosłowianie przejęli inicjatywę i do końca prowadzili grę na swoich warunkach. W 31 minucie wyszli na prowadzenie za pomocą pewnego kopnięcia Rafała Falisza. Swoją cegiełkę dołożył ponownie Igor Ziółkowski po wyśmienitym podaniu w tępo kolegi z zespołu. Sama końcówka była okraszona jeszcze jedną bramką kończąc mecz wynikiem 5:2 dla Legosłowian.