( 2 : 1 )
Jesień 2023 - Totalbet 3. Liga 7x7
  • niedziela, 24 wrzesień 2023
  • 09:00

138' Łukasz Tippe Drink Team
125' Łukasz Tippe Drink Team
105' Albert Szlaga Drink Team
149' Mariusz Matraszek KS Na Pełnej
140' Mariusz Matraszek KS Na Pełnej
120' Mateusz Skowroński KS Na Pełnej
120' Michał Zalewski KS Na Pełnej
1Mariusz Matraszek KS Na Pełnej

Po imponującym zwycięstwie na inaugurację doświadczony Drink Team był faworytem potyczki z KS Na Pełnej. Panowie stawili się szerokim i sprawdzonym składem, co było dobrym prognostykiem. Kilka zmian obejrzeliśmy natomiast w drużynie gości, względem pierwszej kolejki. Szybko prowadzenie objęli gospodarze po uderzeniu z pierwszej piłki Alberta Szlagi, dzięki czemu już na starcie rywalizacji mogli kontrolować mecz. Pozwoliło im to na spokojne rozgrywanie piłki, a rywale skupiali się na szybkich kontratakach. Kolejne minuty przebiegły pod znakiem delikatnej przewagi DT, ale KNP wcale nie ustępowało im miejsca. W 20. minucie zespół uratował i futbolówkę na rzut rożny odbił Maciej Misiałkiewicz. Spod chorągiewki piłkę dośrodkował Michał Zalewski, a niepilnowany w polu karnym Mateusz Skowroński doprowadził do remisu. Gdy wydawało się, że takim rozstrzygnięciem zakończy się pierwsza połowa meczu, Łukasz Tippe ponownie wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Goście mogli sobie pluć w brodę, ponieważ długo walczyli o remis, a tymczasem zabrakło sekund, aby dowieźć go do przerwy. W drugiej części meczu gra jeszcze mocniej się wyrównała, lecz spokój i doświadczenie było po stronie gospodarzy. Pewnym punktem defensywy był Bartłomiej Lewandowski, a piłkę do kolegów rozrzucał Norbert Taras. Gdy w 38. minucie po bardzo dobrej akcji Pawła Fraszczyka, Norberta Sławczyka i Łukasza Tippe do siatki trafił ten ostatni, wydawało się, że mecz został „przełamany”. Od tej chwili DT powinien spokojnie kontrolować piłkę i nie dopuszczać przeciwników do zagrożenia. W porę jednak o sobie przypomniał Mariusz Matraszek. Szybko zmniejszył straty widowiskowo trafiając wolejem sprzed pola karnego. Tym samym zagwarantował emocje do ostatnich minut spotkania. Po chwili jednak ponownie Drink Team uspokoił sytuację i wydawało się, że pewnie zmierza ku wygranej. W 49. minucie jednak panowie stracili piłkę przed własnym polem karnym, a Mariusz Matraszek bezlitośnie wykorzystał sytuację trafiając na 3:3. Do końca meczu pozostawała minuta i gospodarze mieli świadomość wypuszczenia z rąk kompletu punktów. Niestety nerwów na wodzy nie utrzymał ich napastnik, za co równo z gwizdkiem końcowym obejrzał czerwoną kartkę. Tym samym mecz zakończył się podziałem punktów, z którego zdecydowanie bardziej zadowoleni są goście, którzy przez większość czasu gonili wynik.